Wpis z mikrobloga

Jako ciekawostkę powiem, że ta niezwykle istotna dla fabuły i popisująca się niezwykłym kunsztem aktorskim postać, to Abigail Thorn, osoba trans i youtuberka prowadząca kanał "Philosophy tube". Stąd jej ukłon w stronę kamery, gdy wypowiadała słowo "a philosopher?".

Fajne cameo, co? Super sprawa, że mogliśmy obejrzeć tak fascynujące sceny, zamiast jakiejś bitwy, pojedynku czy chociaż intrygi.

#got #houseofthedragon #rodsmoka #graotron #seriale
lewoprawo - Jako ciekawostkę powiem, że ta niezwykle istotna dla fabuły i popisująca ...

źródło: newFile

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lewoprawo: tak teraz wygląda, każdy serial. Mają jakąś check listę, gdzie muszą wszystko odhaczyć, dzięki temu w środku fabuły wstawiane są sceny z transem, gejem, lesbijką, itp. Nikt się nie przejmuje, że taka scena nie ma kompletnie znaczenia dla fabuły, albo jest niezgodna z kanonem.
  • Odpowiedz
  • 0
@donttalktome: Niestety czasem też mam takie wrażenie. Np. cały ten wątek z Colinem w #theboys

Poza tym zauważam sporo czarnoskórych aktorów, którzy grają tak słabo, że aż trudno uwierzyć iż w castingach nie znalazł się nikt lepszy.
  • Odpowiedz
@lewoprawo: ja już nie ogarniam co to miało być.

Zatrudnili transkobietę, by grała mężczyznę czy kobietę? Jakiej płci jest w końcu serialowy Lohar?
  • Odpowiedz
  • 1
@waro: Zdaje się, że była mężczyzną, potem przeszła tranzycję na kobietę i obecnie używa zaimków "she/her". Natomiast w serialu chyba nie jest sprecyzowana płeć, dialogi unikają zaimków. Może trans z haremem kobiet.
  • Odpowiedz
@lewoprawo
A w książkach to przypadkiem właśnie tak nie było, że typ udaje kobietę?

Nie powiedziałabym, że to trans, trzeba mieć dysforie płciową do tego, to jest udawanie w celu konkretnych korzyści, tak samo jak w Dark Souls była postać którą ludzie mylnie nazywają transem, Gwyndolin, żeby czerpać magię z księżyca bo tylko kobiety mogły tak robić.

A i z twarzy serio bardzo przypomina Dario ale jak dla mnie to 1:1
Filippa - @lewoprawo
A w książkach to przypadkiem właśnie tak nie było, że typ udaje ...

źródło: temp_file7865542950981388839

Pobierz
  • Odpowiedz