Wpis z mikrobloga

#stanowski to prostak. Fabrykacja dowodów, a później śmianie się z osób które łyknęły, to zachowanie wyjątkowo chamskie. Równie dobrze jutro Korwin napisze na x że jest za legalizacja związków partnerskich. I będzie czekanie kto łyknie. Takie pułapki są efektowne, ale prostackie. I przejedzie się na tym, odebrał sobie wiarygodność, a założył czapkę klauna. #polityka
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BArtAS94 wszystkie neuropki i ślepo wpatrzone w Tuska lemingi, które są za młode żeby pamiętać o jego kłamstwach. Na przestrzeni lat pis wymienia się władzą z peło i gówno robią dla tego kraju, ale jak nie jesteś za Tuskiem, to z automatu właśnie ci "uśmiechnięci", będą wyzywać Cie od pisiorow, albo "konfederuskow", bo oni są najmądrzejsi i ich bożek jest najlepszy i najważniejszy, który może im nasrać jeszcze do ryja, a
  • Odpowiedz
@siwy-y ok, a czy przypadkiem „uśmiechniętych” do słownika nie wprowadziły osoby z prawego środowiska? I teraz ludzie powtarzają to co te osoby wprowadziły by w dalszym ciągu pogłębiać dzielenie się środowiska polskiego? Pytam bo już jestem zmęczony tym ciągłym przekrzykiwaniem się lewej i prawej strony. Bo zgadzam się z jednym, niestety PO i PiS grają do tej samej bramki, a mianowicie by być jak najdłużej przy korycie. A tego typu zachowania
  • Odpowiedz
@Ravenlot ale ile wykopowi zajęło wykminienie, że to pewnie fejk bo daty się zupełnie nie zgadzają.
Oczywiście, fAbrykacja dowodów, ale to więcej mówi o braku weryfikacji tego przez drugą stronę.
  • Odpowiedz
@kuroszczur: a to konfiarz czy pisowiec nie powinien się również oburzyć jak zobaczył to wideo? Moim zdaniem powinien jeżeli zależy im na niezależnym dziennikarstwie. A czemu tego nie zrobili? Nie wiem choć się domyślam.
  • Odpowiedz
@kuroszczur: akcja śmieszna, ale podkopująca wiarygodność stanowskiego. Teraz każda informacja przez niego podana będzie traktowana jako potencjalny fejk/prank.

Ja uważałem że był symetrysta. Teraz uważam, że może mnie dodatkowo zrobić w #!$%@? w każdej chwili. Także nie polepszył swojego wizerunku xDDD
  • Odpowiedz
Takie pułapki są efektowne, ale prostackie


@Ravenlot: masz rację trochę dyskryminują debili zmuszając ich do myślenia ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz