Wpis z mikrobloga

#stanowski to prostak. Fabrykacja dowodów, a później śmianie się z osób które łyknęły, to zachowanie wyjątkowo chamskie. Równie dobrze jutro Korwin napisze na x że jest za legalizacja związków partnerskich. I będzie czekanie kto łyknie. Takie pułapki są efektowne, ale prostackie. I przejedzie się na tym, odebrał sobie wiarygodność, a założył czapkę klauna. #polityka
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ravenlot: On tego nie zrobił od tak. Zarzucał reporterowi kiepski research i specjalnie zastawił na nich (Reportera i Stonogę) pułapkę, w która sie w-----i jak dzik w szyki. Czy sie przejedzie możliwe, ale pewnie zrobi film w którym nada temu odpowiedni kontekst i siemano.
  • Odpowiedz
@kuroszczur: przeciez to trollowanie w stylu "patrzcie jestem niedorozwojem, patrzecie patrzcie jestem niedorozwiniety a kiedy ktos sie na to łapie i zaczyna sie śmiac z klauna niedorozwoja, klaun niedorozwuj odwraca sie i mowi hahha tylko trollowałem" i ty uwazasz ze takie cos jest spoko? xDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
  • 0
@Ravenlot zachowal sie jak tusk, wszystkich glupkow zrobil zjednoczyl, przycial w preta i sam na tym zarobil..
twitter po nagraniu wygladal jak marsz miliona kutasow
  • Odpowiedz
  • 0
@Ravenlot zobacz jak szybko wszyscy na nim wieszali psy i cieszyli się z jego końca xD taki to zły, bo ukazał prostactwo uśmiechniętych debili i pelikanów, do tego jak łatwo można lemingami manipulować
  • Odpowiedz
@Ravenlot: nie rozumiesz koncepcji xD. Korwina nikt nie ciśnie, ze jest ukrytym fanem związków partnerskich (Twój przykład). Tu chodzi, ze co chwile każdy mu gada, ze się ugaduje z PiSem, wiec postanowił zrobić bekę z tych ludzi co mu takie latki bez dowodów przypinali. Jak najbardziej słuszne
  • Odpowiedz
@kuroszczur @siwy-y kto to jest ten „uśmiechnięty” ktoś? Bo ostatnio często spotykam te stwierdzenie, że ktoś jest uśmiechnięty, a nie rozumiem dokładnie co takie słowa mają na myśli. Dzięki za rozwinięcie.
  • Odpowiedz