Wpis z mikrobloga

#zegarki #modameska panowie, orientujecie się w legitnych stronach sprzedających zegarki? Spodobał mi się „casioak” czyli gshockowy royal oak no i nie wiem z jakiej strony go zamówić żeby nie #!$%@? się w podróbę ;/
Invisko - #zegarki #modameska panowie, orientujecie się w legitnych stronach sprzedaj...

źródło: IMG_7658

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jar-mitryn No nie wiem. Ten mi się spodobał to wziąłem. Z tego modelu były jeszcze inne kolory. Czarny na pewno, czerwony i żółty.

Pierwotny plan zakładał wszystkie pod kolor koszuli, ale to olałem. Wszak to tylko zegarek...

Z oryginalnego jestem mega zadowolony. A na YT latają filmiki jak rozróżnić po werku oryginał od chińczyka.
  • Odpowiedz
@Invisko: timetrend jest od zibi, mają liczne salony w całej pl. Problemem tylko jest to, że często wysyłają sztuki z ekspozycji z salonów, żeby sztuki nie zalegały + ich serwis jest porównywalny do większości zegarmistrzów w pl, którzy zatrzymali się w zawodzie. Znam sprawę od środka :) Osobiście unikam timetrendu jak ognia. Jest wiele innych legitnych sklepów z lepszymi cenami. Podbij na pv to wyślę ci trochę legitnych sklepów
  • Odpowiedz