Wpis z mikrobloga

Ludzie, którzy narzekają na jakość drugiego sezonu, że nuda, że słabo, to chciałbym zauważyć, że książki też były takie se. Momentami to były naprawdę popłuczyny po głównej serii, aż nawet nie skończyłem, ale byłem już gdzieś daleko. W pewnych momentach myliły mi się już te wszystkie imiona, kto z kim, kto wróg, kto przyjaciel, kto neutralny ¯_(ツ)_/¯ Martin, żeby to napisać musiał być namierzany snajperką

#got #rodsmoka #plio #asoiaf
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach