Wpis z mikrobloga

Ojojoj ojo jojj a to się porobiło wczoraj. Klawiatur "poskrobał" trochę przy bokserce i znalazł niewygodne informacje.(12:40) Inny typ poskrobał trochę przy cytacie Lennona odnośnie Imagin i okazuje się, że ów cytat to prawda jak matka boska na drzewie w Parczewie. Patoprawica nie będzie zadowolona. Szkoda, że nie żyje marksista prof Wolniewicz bo spór pewnie by rozstrzygnął.
#bekazprawakow #bekazpodludzi #paryz2024
robert5502 - Ojojoj ojo jojj a to się porobiło wczoraj. Klawiatur "poskrobał" trochę ...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@robert5502: nie oglądam ostatnio. To jeszcze nadal kanał technologiczny czy już polityczny?


@buchowo: to może obejrzyj

@robert5502: z uwagi na jego #!$%@? polityczne przestałem ogladac tutaj widzę występuje jako specjalistą od boksu i płci


@Bydlaczek: następny. Może też obejrzyj zamiast wyciągać wnioski z dupy i bardziej zakopywać się w bańce informacyjnej własnych wyobrażeń?
  • Odpowiedz
@Kryspin013:

@buchowo: to może obejrzyj

Przepraszam, ale mam w głębokim poważaniu różne wywody światopoglądowe/polityczne, niepotrzebne skreślić, różnych internetowych celebrytów. Wielu twórców wciska swój opis rzeczywistości do swoich materiałów co mnie osobiście drażni i nie oglądam. Wystarczy, że przeglądam wykop, gdzie w tematach zupełnie niezwiązanych ktoś zawsze wciśnie politykę. Dlatego wolę zapytać
  • Odpowiedz
@Kryspin013: chlop się zna na kupowaniu chińskiego gówna na aliexpres i nagrywabiu o tym filmikow? Chwała mu za to niech się tego trzyma


@Bydlaczek: czyli dalej nie obejrzałeś i robisz z siebie pajaca xD

Przepraszam, ale mam w głębokim poważaniu różne wywody światopoglądowe/polityczne, niepotrzebne skreślić, różnych internetowych celebrytów. Wielu twórców wciska swój opis rzeczywistości do swoich materiałów co mnie osobiście drażni i nie oglądam.


@buchowo: ty
  • Odpowiedz
@robert5502: Nie lubię jak kanał techniczny zaczyna się bawić w politykę, czy to z lewej strony czy z prawej strony. Już część fajnych kanałów przestałem przez to śledzić bo prowadzący nagle stwierdził, że pobawi się w politykę i zwykle była to tępa propaganda dla prawaków lub lewaków.
  • Odpowiedz
@robert5502: Ale po co on to w ogóle sprawdzał? O ile pamiętam prowadzi kanał o technologii. Po co więc materiał o biologii jednej z bokserek? Rozumiem taki materiał na kanale Dawida Myśliwca (swoją drogą też zrobił o tym materiał) który zajmuje się szeroko pojętą nauką, a więc i biologią, ale na kanale Klawitera który jest o technologii?
  • Odpowiedz