Wpis z mikrobloga

bralibyście teraz pixela 8 pro?
miałem pixela 8 i jestem zadowolony (szczególnie gdy teraz się męczą z samsungiem s22)
8 pro kosztuje tyle ile 8 rok temu. Zaraz premiera pixeli 9 ale tam jest wzrost cen o 100 dolanów i raczej niezbyt duże zmiany. Jasne - dodadzą jakiś gratis, ale smartwatch mnie nie interesuje a budsy już mam. Sprzedawać mi się tego nie chce.
Albo powrót do pixela 8. Alternatyw raczej nie ma - aparat ważny, gry nieważne w ogóle, a tak to do przeglądania neta na kiblu.
#telefony #pixel
niegwynebleid - bralibyście teraz pixela 8 pro? 
miałem pixela 8 i jestem zadowolony ...

źródło: 71iCxoF7m-L._AC_SX679_

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niegwynebleid bateria i samo działanie telefonu jest ok, to pierwszy telefon, w którym musiałem zainstalować inny launcher bo ten stockowy jest na tyle upośledzony, że nie da się usunąć pola wyszukiwania z ekranu głównego a druga rzecz to boli mnie to, że jako polskie robali jesteśmy dymani ostro przez googla bo cześć funkcji nie działa w naszym regionie
  • Odpowiedz
@Dipolarny: ja odkryłem przy okazji pixela zajebisty Square Home i już zawsze go będę miał. Windows Phone na sterydach. Taki szczególik jak kilka rodzajów kafelków czy możliwość umieszczenia konkretnego kontaktu na pulpicie - poletzam.
  • Odpowiedz