Wpis z mikrobloga

@widmo82: Zalezy co rozumiesz przez trudne czasy. W Bitcoinie czy na gieldzie wedle uznania powinienes miec ulokowane tylko srodki ktorych nie potrzebujesz z dnia na dzien. Oprocz tego oszczędności w czymś co mozesz latwo uplynnic oraz fundusz awaryjny na nieprzewidziane okolicznosci (oprocz ubezpieczenia oczywiście).

Obecnie Bitcoin w rok po biezacej cenie jest ok. 20% do przodu.

Poza tym jak rosnie to jestescie cicho, przychodzicie i sie smiejecie. Tak jak wczoraj mickpl, ktory usunal juz posta
  • Odpowiedz
  • 0
Poza tym jak rosnie to jestescie cicho, przychodzicie i sie smiejecie. Tak jak wczoraj mickpl, ktory usunal juz posta xD


@jegertilbake: słabo kojarzysz, pisze też jak rosnie
mickpl wiecej kasuje niz pozostawia, lepiej nie mogles trafic :D
dalej jedziesz tekstami podpasowanymi pod wybrany okres a ja mówie o tym, ze aktywo skacze zamiast byc jak wielu tu pisze: byc bezpiecznym walorem pod inwestycje.
  • Odpowiedz
@widmo82: Inwestycje o wyzszym stopniu ryzyka charakteryzują sie duza zmiennoscia w krotkim czasie co w tym dziwnego?

Jak ktos chce bezpiecznie grac to inwestuje w fundusze i ma spokoj.

Nie udzieliles odpowiedzi na moje pytanie. Jaka jest lepsza inwestycja dlugoterminowa? Mowie o okresie min. 8 lat, w moim wypadku pewnie 20-40 ale ide ci na reke zmniejszajac go do pulapu osiagalnego dla kazdej rozsadnej osoby.

Zadawalem to pytanie juz na
  • Odpowiedz
  • 0
Inwestycje o wyzszym stopniu ryzyka charakteryzują sie duza zmiennoscia w krotkim czasie co w tym dziwnego?


@jegertilbake: wiele razy juz pisałem i wielu innych równiez: krypto nie jest bezpieczną pozycja do inwestycji na trudne czasy wbrew takiemu #!$%@?
  • Odpowiedz
@widmo82: Czego unikasz odpowiedzi na zadane pytanie i w kółko to samo powtarzasz juz 3 raz? Jestes botem?

Mam mieszkanie w środku dużego miasta bez kredytu, auto za gotówkę kupione, 0 zobowiazan i kredytow, fundusz awaryjny, brak dzieci.

W co innego niz Bitcoin lepiej bedzie inwestowac dlugoterminow oraz w co ty inwestowales przez ostatnia dekade?

PS o jakich trudnych czasach mowa? Bo nie odnotowalem ich. Wszystko bardzo potanialo.
  • Odpowiedz
@widmo82: 5 raz unikasz odpowiedzi, tyle warta to wasze szczekanie.

Sam sie wstydzisz przyznac w co inwestujesz a jak spadnie czyjas inwestycja chwilowo to przychodzisz na tag sie smiac.

Naprawdę żałosne.

Boty szczekaja a karawana jedzie dalej, elo
  • Odpowiedz