Wpis z mikrobloga

#famemma #primemma #patostreamy #danielmagical

Obejrzałem se Prime MMA 9. Takie sobie.

Magical jak zlany przez reporterka. Chciał sobie PRu zrobić tą gadką o wpłacaniu na domy dziecka, a operator majka nawet nie wspomniał, że to szlachetne, fajne, godne naśladowania itp. #!$%@? z jego strony ale on w ogóle jakiś dziwny jest. A z magicalem co się #!$%@?ło, że tak się zestarzał? Geny czy ćpanie chalnie i żarcie gówna? Młody za to jakaś walka w slowmo, a goha i ta mopsiara już zaczynały przegrywać z cieżarem rękawic. Syf.

No i na duży minus, że znowu tego Jóźwiaka wpychają. Mam w #!$%@? te całe gale dla kidosów ale te sztuczne dramy z Jóźwiakiem są już tak oklepane, że nawet dla mnie masakra. On chyba walczy za jakieś grosze, że o trzymają.

Najlepszy moment gali to wywiad z Laluną i Wiolką po walce. Szczerze jak było, bez #!$%@? tylko uszanowanie rywalki, gadka o prawdziwych odczuciach z mordobicia i co dalej. Fajny vibe to miało pośród tego fejk cyrku dla małp. No i w ogóle fajny pomysł walki na gołe łapy u kobiet. Mogła to być jedyna walka bo goha paralityczka i jakieś patusiary, na #!$%@? to komu, a ta Brodnicka i tamta dupeczka też taka pajacerka. Dupeczka oczywiście udawany płacz i emocje, bleeeeh Jedna walka kobiet powinna być, dwie absolutny max.

A no i Marianna jakaś ładniejsza się zrobiła, ale cycki już nie takie duże jak na fotach co się tu przewijały ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fotoszopiary #!$%@?.
Wydygana zdrowo mordobicia z golemem Laluną.

Najbardziej mnie zdziwiło, żę jak Marcon ubił Magicala to hala była już pusta. Na wykopie ten Marcoń to bożyszcze, a magical ma najwiekszy tag, a w realu jak zawsze, ludzie w dupie mają te wasze kukiełki.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krul_Marcineusz_Pierfszy walka laluny z wiola zajebista, laluna dowiozla.
Reszta nawet spoko, rafonix jak zwykle #!$%@?
Taazy dał radę, ale niech biorą tego stypiarza #!$%@? do fame bo gówno poddymil,a sportowe waleczki to tam może #!$%@?ć. Pasut #!$%@? w inna galaktyke ale to już norma.
  • Odpowiedz