Wpis z mikrobloga

J----e firmy kurierskie. W zeszłym tygodniu zrobiłem zakupy w paru miejscach, wybrałem przesyłkę kurierem by mieć paczkę zanim na święta wyjadę i k---a mać w jednym przypadku paczka od 2 dni czeka aż kurier zabierze ją od sprzedawcy (widzę w trackingu że zgłoszona ale nie odebrana) a w drugim przypadku paczka drugi dzień leży na magazynie u kuriera. Jak jutro żaden c--j paczki nie dostarczy to w piątek już nie odbiorę bo nie będę miał jak. K---a. Chyba z--------ę gości jak już p[rzyjadą bo w----a mam nieziemskiego.

#w---w #gorzkiezale #kurier #j-------------------e
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thewickerman88: jak zadzwoni ze czeka z przesyłka to mówisz ze Cię nie ma i c--j Cię to obchodzi. Mnie ostatnio juz w------i bo dzwoni i mówi ze przywiezie tego samego dnia ale miedzy 14-17. No to jak ten debil siedzę w domu i czekam. Nie przyjechał. Dzwoni następnego dnia o 12 ze stoi pod domem. Wiec teraz ja miałem w------e i niech sie martwi albo szoruje do mnie do pracy.
  • Odpowiedz
@endipek: Ja dzisiaj byłem w domu bo paki miały do mnie dotrzeć w 24 godziny. Jutro i po jutrze jestem w pracy a w piątek prosto z pracy jadę do rodziców na drugi koniec kraju. Załapałem takiego w----a że jak mi to ciśnienie nie zejdzie to naprawdę kurierowi dam w ryja jak już paczkę dostarczy,.
  • Odpowiedz