Wpis z mikrobloga

Najtańsza opcja, żeby dostać się do Ksamil z Tirany we wrześniu? Wiem, że nie ma bezpośredniego połączenia i najpierw trzeba zawitać do Sarandy. Najtańszy bus jaki wynalazlam to 15euro. Przylatujemy około 19, raczej myślałam o noclegu w Tiranie i z rana bus, a moze lepiej po nocy, żeby nie bylo korków? A może lepiej wypożyczyć auto?

#podroze #podrozujzwykopem #albania #zwiedzajzwykopem
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@malachite: AI ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opcja 1: Autobus (najtańsza opcja)

Nocleg w Tiranie i autobus rano:
Najlepiej zatrzymać się na noc w Tiranie, ponieważ przylot o godzinie 19 może nie pozwolić
  • Odpowiedz
@malachite: To jak ma być? Taniej czy lepiej?
Najlepiej wypożyczyć auto (albo po prostu przyjechać autem, ja byłem w Tiranie 2 razy swoim autem), najtaniej złapać stopa, a busem będzie tak pomiędzy. ;)
W ogóle po co tak się spieszyć do tego Ksamilu jak tam nic nie ma? Zostańcie w tej Tiranie chociaż jeden dzień.
PS: W Sarandzie też jest okropnie. Najbliższe ładne miejsce to Gjirokastra
  • Odpowiedz
@malachite: najtańszej opcji to nie znam.
Aktualnie jestem tu 7 dzień, wynajem auta z rentfromlocals.com od 30 euro/dzień, ja wziąłem cabrio za 40/dzień. PB95 8zeta, gaz 2.50
Robimy objazdówkę po całym kraju wzdłuż granicy, dzisiaj dotarliśmy do serandy/ksamilu, jakieś 1000km za nami.
Piękny kraj. Można się zakochać.
Nad morzem cywilizacja.
Na północy/wschodzie przemilczę, ale nie
  • Odpowiedz
  • 0
@DerMitteleuropaer: wychodze z zalozenia, ze jak nie trzeba to nie przeplacam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do Ksamilu i Sarandy to raczej nastawiam sie na plazowanie, wypoczynek i jakies zwiedzanie w okolicy, ale tutaj tez nie wiem na ile pozwoli mi transport jesli nie bede wypozyczac samochodu. Koniec sierpnia spedzam w Gruzji i tutaj widze, ze jednak transport wyglada zndecydowanie lepiej w porownaniu do tego co
  • Odpowiedz