Wpis z mikrobloga

@erni13: ja ostatnio kupuje w Dominos średnie pizze za 25 zł - oni mają praktycznie permanentna promocje -50% na najpopularniejsze rodzaje. Wiem, że sieciówka, ale ja lubię taką pizzę w american style na grubym cieście i IMO jest dużo lepsza od pizzy hut czy dagrasso
  • Odpowiedz
Nie wiem gdzie wy mieszkacie. W dobrej pizzerii gdzie jest smacznie i świeżo i kameralnie, dużo składników, płacę 44zl za salami 50cm, miasto prawie 200tys mieszkańców. Albo gdzie wy płacicie takie kosmiczne ceny za kebaby, chyba k---a w Krakowie na rynku wszyscy mieszkacie wykopki
  • Odpowiedz
@erni13 całe gastro. Duże placki i tak się opłacają. Kebaby. Czasem zapiekanki. Nie ma takiego jedzenia w Polsce typu fastfood. 50 cm za 53 zł to jeszcze na śniadanie zostały dwa kawałki. 18 zł na osobę przy 3 osobach. Gdzie się najesz za tyle. Teraz jeszcze modne są pizze małe. Jednoposilkowe. Niby nie jest źle bo wychodzi 30 zł za obiad ale i tak się mniej opłaca niż duża pizza...
  • Odpowiedz
@szzzzzz to dość dawno temu emigrowałas. Obecnie według neta średnie zarobki w UK to 11.73 tys PLN. A w Polsce średnia to 8.4 k pln to nawet nie jest 1/3 więcej a tym bardziej nie 3x więcej ;) co jak co koszty życia w uk też są sporo wyższe.
  • Odpowiedz
@Simfecstio uhhhh chłopie... Powiedz ty mi lepiej jaka jest w Polsce kwota wolna od podatku i ile tak naprawdę, tego 8.5 koła "średniej" (patrz zdjęcie) zostaje w kieszeni.
Ja w swoim komentarzu odnosiłam się do najniższej krajowej, bo to właśnie takie pieniądze bardzo dużo ludzi zarabia i dla mnie to ma sens, ze średnią to wiesz jak jest, nikt jej nie zarabia. A jeśli już chcesz mówić o średniej to a
szzzzzz - @Simfecstio uhhhh chłopie... Powiedz ty mi lepiej jaka jest w Polsce kwota ...

źródło: temp_file1323989836743221788

Pobierz
  • Odpowiedz
@GrubasErosoman zazdroszczę:(( w moim małym mieście rodzinnym ceny pizzy p----------o konkretnie. Ja nie wiem kto im tam to kupuje. 42 cm capriciossa 48 zł plus sosy płatne 3 zł za jeden. Plus jeszcze dostawa oczywiście, plus pudełko, serwis i c--j wie co jeszcze.
  • Odpowiedz
j, bo to właśnie takie pieniądze bardzo dużo ludzi zarabia i dla mnie to ma sens, ze średnią to wiesz jak jest, nikt jej nie zarabia. A jeśli już chcesz mówić o średniej to a UK wynosi ona trochę więcej (patrz następny komentarz). Koszty życia były k


@szzzzzz: Porównuje srednią w UK i Polsce, w uk tez pewno malo kto zarabia srednia. Co nie zmienia faktu, że zycie w UK
Simfecstio - >j, bo to właśnie takie pieniądze bardzo dużo ludzi zarabia i dla mnie t...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz