Wpis z mikrobloga

@TomgTp: Nie jestem jakimś ekspertem. Po prostu mielę w ekspresie różne gatunki kaw i sobie popijam. W ciągu dnia potrafię 4-5 kaw wypić, bo uwielbiam smak kawy a picie jej o porankach traktuje jako mój mały rytuał, must have. Piję tylko i wyłącznie czarną bez cukru, często przed treningiem. Nie wyobrażam sobie dnia bez kawy, bez kitu ()
  • Odpowiedz
@TomgTp: Sprawdziłem to cudo na Youtube i powiem Ci szczerze, że nigdy o tym nie słyszałem. Możesz polecić jakiś model? Nawet mojej mamie sprezentuje wraz z dobrą kawą jaką mi również polecisz ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wezwoguleicstont jestem kawoszem i ujowo mi z tym. Jestem niskociśnieniowcem. Pijąc codziennie kawę doprowadziłem się do takiego stanu, że bez kawy rano boli mnie głowa. Nie polecam tego stanu, a chwalenie się piciem kawy to jak chwalić się byciem ćpunem. Picie zielonej herbaty ma więcej sensu.
  • Odpowiedz
  • 1
@Wezwoguleicstont https://www.konesso.pl/product-pol-14873-Zaparzacz-do-kawy-AeroPress-85R11-2023.html?utm_source=ceneo&utm_medium=referral&ceneo_cid=fe0ac7f4-31d9-657e-e558-ca2018d4b1e7
Tu masz białą wersję. Ja mam ciemną z czerwonymi napisami i jest jeszcze wersja podróżna mini i zwie się to Go. Ja jednak klasyczne polecam. Bym zapomniał jest xxl ale do niego wchodzą inne filtry. No i nie zapomnij kupić filtrów. Nad drugą kawą do polecenia muszę się dobrze zastanowić.
  • Odpowiedz
Pijąc codziennie kawę doprowadziłem się do takiego stanu, że bez kawy rano boli mnie głowa.


@kjungst: Ból głowy, to normalny stan przy odstawieniu kofeiny jeżeli była ona w nadmiarze. Zapewne Twój organizm się od niej uzależnił i masz zapchane receptory. Odstaw kawę (kofeinę), łykaj przez 2 tygodnie żeń-szeń i wróć na wykopa jak wyczyścisz receptory. Później mi podziękujesz.

a chwalenie się piciem kawy to jak chwalić się byciem
  • Odpowiedz
  • 1
@Wezwoguleicstont wiesz ja to nie mam za dużo forsy na picie tak drogiej kawy więc mam nadzieję że dobrze poleciłem. Każdy ma też inny smak ale sam aeropress to świetna zabawa i tego jestem pewien.
  • Odpowiedz