Aktywne Wpisy

mirko_anonim +82
✨️ Życie po studiach na politechnice - ciężka prawda Ⓘ
5 lat totalnie ciężkich studiów na politechnice, nieprzespane noce (do dzisiaj mam koszmary z niektórych egzaminów). Po tym wszystkim orientujesz sie, że rynek pracy w dziedzinie budowy maszyn praktycznie nie istnieje z ciebie max co może zostać - jeśli nie jesteś wybitnym - to klepacz projektów jakichś wózków magazynowych za 6k/msc. Zaciskasz zęby, wykopki miały racje, robisz kursy IT, dostajesz w końcu pierwsze
5 lat totalnie ciężkich studiów na politechnice, nieprzespane noce (do dzisiaj mam koszmary z niektórych egzaminów). Po tym wszystkim orientujesz sie, że rynek pracy w dziedzinie budowy maszyn praktycznie nie istnieje z ciebie max co może zostać - jeśli nie jesteś wybitnym - to klepacz projektów jakichś wózków magazynowych za 6k/msc. Zaciskasz zęby, wykopki miały racje, robisz kursy IT, dostajesz w końcu pierwsze
źródło: gf-Be7d-pJjx-Kmgw_ksiazulo-994x828
Pobierz
Wyjaśni mi ktoś jak nieogarowi.
1.
Ludzie biorą jakieś nowe gls w leasing, a potem na grupach na fb próbują to opchnąć z odstępnym prawie równowartości auta nowego.
2. Ktoś napisał komentarz że to się robi w celu
1.
Ludzie biorą jakieś nowe gls w leasing, a potem na grupach na fb próbują to opchnąć z odstępnym prawie równowartości auta nowego.
2. Ktoś napisał komentarz że to się robi w celu





#golang #java #programowanie #programista15k #naukaprogramowania
A nie lepiej kotlina ?
* Go może i jest względnie młody, ale jego twórcy zignorowali 30 lat postępu w językach programowania, więc wyszło im coś o ekspresywności C i ograniczeniach Javy. I żeby to jeszcze przynajmniej bezpieczne pamięciowo było lub przynajmniej nulle sensownie obsługiwało jak Kotlin ale nie, tyle to
Ale nie powiedziałbym, że Scala to legacy. Scala to po prostu "mainstreamowa nisza" i
@Krolik: z ciekawości, używacie tam make? Pytam bo byłem bardzo zaskoczony jak zacząłem uczyć się Go że takie postępowe community cały czas używa make zamiast meson albo czegoś nowego.