Wpis z mikrobloga

  • 1
@Pomorski_Wilk okolice 100k sprzedanych z tego co słyszałem ale nie potwierdzone, zresztą ja nawet nie miałem żadnego dostępu do panelu nawet sprzedanych swoich ppv, musiałem uwierzyć beziemu na słowo
  • Odpowiedz
  • 1
@nukey byłem na każdej konferencji i dzięki mnie były zapewnione takie dymy bo latałem za kaczorem nawet że zwija jak wynosili go w trakcie panelu, Olejnika podpuscilem żeby założył duszenie kapeli jak był taki młyn, kapelę podpuszczałem żeby atakował bardziej kaczora i wiele wiele innych i na poprzedniej gali imo były dzięki temu dymy stulecia a teraz jak widać stypa stulecia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@nukey i co by nie było hotel mi opłacili jedyny k---a benefit xD zamiast owocowych czwartków nocleg zapewniony haha no jeszcze brakowało żebym sam płacił przy tak śmiesznej wypłacie o ile to można nazwać wypłata bo nie wiem czy przez wszystkie poboczne wydatki nie wyszedłem na zero albo na lekki minus ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 6
@borys211a daj se spokój wszystko mialo wyglądać inaczej kompletnie minimum 2 razy więcej łącznie powinnem dostać a w praktyce wystawilem jedną fakturę mniejszą niż średnia krajowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) i musialem wręcz użyć karty pułapki by dostać swoje pieniądze po półtora miesiąca, a jak był jakiś zwrot kosztów na paliwo to też się musialem za każdym razem prosić żeby mi to w końcu wysłał xD
  • Odpowiedz