Wpis z mikrobloga

Poddaje się, it's over. Poważnie nie mam już siły uczestniczyć w wyścigu o tzipe.

Wiele lat pracowałem nad wyglądem, gadką i ogólnie przez te lata drastycznie się ogarnąłem. Każda próba poznania dziewczyny kończyła się tak samo. Albo ma chłopaka albo ma kogoś na oku i nie jest zainteresowana. Poznałem przez ten czas MASE dziewczyn i okazywało się, że 90% jest zajęta. Czy to poznając przez znajomych czy totalnie randomowe dziewczyny w sklepie na kasie itp.

Nie mam problemu w gadce, jestem normalny i rozmowny. Wydaje się, że każde otworzenie mordy do przypadkowej kobiety to już krok do przodu. Szkoda, że po takim małym kroczku cofałem się o kilometr gdy z każdą kolejną osobą nie wychodziło. Po tylu próbach moje chęci na poznanie kogoś są zerowe a poczucie własnej wartości szoruje 20 metrów pod ziemią.

Poznając sporo kobiet przez znajomych wiecie co zauważyłem? I nie jest to jakiś płacz czy hejt tylko obserwacja. Większość z nich nie ma facetów w stylu przeciętny Jasiek w którym zakochała się będąc nad jeziorem gdy ten naprawiał swojego passata. Te dziewczyny miały za chłopaka gościa który albo jest z bogatej rodziny i jest synem ojca który ma firme albo wygląda jak z okładki albo ma full kasy albo jest jakimś giga chadem, jeździ autem za 50k albo jest jakimś kapitanem drużyny sportowej. Serio ciężko mi policzyć pary gdzie facet był przeciętnym Mirkiem pracującym na etacie rozwożącym jedzenie.

Jak przypominam sobie tych facetów to nie każdy był przystojniakiem ale praktycznie każdy prowadził luksusowe życie i miał pieniądze. Bycie "przeciętnym" facetem w tych czasach to jest udręka. Jeśli urodziłeś się w biedniejszej rodzinie jak ja a nie dostałeś od losu super mordy no to over. Albo wyglądasz jak model albo masz kase a najlepiej obie opcje. Będąc przeciętniakiem z biednej rodziny nawet z dynaminą którą posiadam, znalezienie dziewczyny to jak wygrana w lotto.

Do tego ciągła presja rodziców i ich boomerskie gadki w stylu kiedy znajdziesz babe bo my chcemy wnuki. Już biegnę zapładniać bo dziewczyny aż pchają się do łóżka i nie wiem którą najpierw.

Poddaje się Panowie. Życzę powodzenia w szukaniu partnerki. Jeśli jesteście na studiach czy w szkole to macie najlepszy czas bo później będzie tylko gorzej. Ja wysiadam z tego pociagu.

#przegryw #blackpill #redpill #zwiazki #depresja #niebieskiepaski #samotnosc
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poddaje się, it's over. Poważnie nie mam już siły uczestniczyć w wyścigu o tzipe.


@wyszopek129: No i po co to wszystko? Baw się życiem, rozwijaj w kierunku którym CHCESZ, nie patrz na innych. Życie jest brutalne, kobiety będą tobą gardziły najpewniej. Jak będziesz miał ogromnego farta to może po drodze kogoś poznasz. Nie traktuj życia jako misji tzipa, nie idź ścieżką redpilla xD

Poznałem przez ten czas MASE dziewczyn i
  • Odpowiedz
Te dziewczyny miały za chłopaka gościa który albo jest z bogatej rodziny i jest synem ojca który ma firme albo wygląda jak z okładki albo ma full kasy albo jest jakimś giga chadem, jeździ autem za 50k albo jest jakimś kapitanem drużyny sportowej. Serio ciężko mi policzyć pary gdzie facet był przeciętnym Mirkiem pracującym na etacie rozwożącym jedzenie.


@wyszopek129: fascynujące, czyli mamy w pl tylu ludzi sukcesu? sami bogacze? czy
  • Odpowiedz
@wyszopek129: Wygląd i gadka to kryteria wystarczające na dyskotekę, to po pierwsze. Po drugie - status i pieniądze to coś, co można osiągnąć na wiele sposobów, to już nie te czasy jak dawniej, kiedy bezrobocie wynosiło 20% i więcej w zależności od regionu. Teraz nie mając żadnych kwalifikacji można zrobić na koszt firmy różne kursy, co kiedyś było nie do pomyślenia. Kobiety mogą zmienić swój wygląd - na wagę często
  • Odpowiedz
  • 6
@Chad30: 23-26 mniej więcej mój rocznik

@Eteres: nie ma co się przejmować tymi femoidami. Czytać się tego nie da, ja tylko ich czarnolistuje. Napiszą Ci, że celujesz za wysoko, ja mówie że w brzydkie. Napiszą Ci zaraz, że a to pewnie wina słabej gadki. Bajere mam dobrą. Noo to pewnie wina... i tak to się copeuje i wymija najtrafniejszy powód czyli wygórowane oczekiwania bo przecież nasze polskie dziewczynki
  • Odpowiedz
  • 6
@Cadfael: kolejny odklej na czarną liste. Napisałem 30 razy, że podrywałem przeciętne i nawet te brzydkie to i tak napiszą, że pewnie jakieś top laski 10/10 zagadywałeś... Dramat, nauczcie się czytać

@MiaSparrow: a czyli jak ktoś ma pracę na magazynie/spawacz/mechanik/lakiernik/tapicer to wystarczy, że zrobi kurs, podniesie kwalifikacje o tak o sobie i nagle wskakuje na klase średnią? Pracowałaś Ty kiedyś w ogóle, że piszesz takie głupoty? To nie
  • Odpowiedz
@wyszopek129: zdradzę Ci sekret- dziewczyny, którzy są w związkach z mega dzianymi facetami, są z nimi bardzo często tylko i wyłącznie dla ich kasy, a co za tym idzie nie ma tam żadnego pożądania. Efektem tego jest często martwa sypialnia i totalny brak spontaniczności jeśli chodzi o kwestie łóżkowe. Jak myślisz- skąd w internecie jest mnóstwo wątków w stylu "moja zona uprawia ze mną s--s raz na kwartał" albo "płacę
  • Odpowiedz
Pewnie startujesz do bardzo atrakcyjnych


@elena-mary: a do czego ma startować do beczek smalcu?? Sooki sie naoglądały cudów i teraz mamy skutki picia soku dla debilek
  • Odpowiedz
@Panter91 cos mi sie tu nie klei. Ja gdybym byl naprawde dzianym facetem a partnerka, ktora jest ze mna w ukladzie sponsorowanym nie chciala czynic swej powinnosci w lozku to bym ja kopnal w 4 litery i znalazl nowa do ukladu sponsorowanego
  • Odpowiedz
ja to do dzisiaj nie wiem jak znalazłem żonę że swoją gadką lub tez anty-gadką. Jak czasami przeanalizuje swoje wypowiedzi w towarzystwie to mnie aż skręca, bo są takie nieporadne i brzmię jak bym był upośledzony xD Chyba tylko pomogło mi to, że jestem ultimate nerdem, przez co podobno mam zajebista pracę w IT. Poważnie, ja bym się że sobą nie związał xD


@msy: kasa
  • Odpowiedz
Ja gdybym byl naprawde dzianym facetem a partnerka, ktora jest ze mna w ukladzie sponsorowanym nie chciala czynic swej powinnosci w lozku to bym ja kopnal w 4 litery i znalazl nowa do ukladu sponsorowanego


@git_commit: po pierwsze tu nie chodzi o miliarderów tylko zwykłych bogaczy pokroju programistów 15k. po drugie żeby znaleźć rozwiazanie (kop w dupę), najpierw trzeba odkryć źródło problemu (kobieta jest ze mną dla hajsu). wielu facetów
  • Odpowiedz
@git_commit: dzięki za zawołanie @git_commit (git push --force master hehe)

do @wyszopek129 - nie jesteś w tym sam ziomo, masa dobrych chłopaków ma taki sam problem i to nie koniecznie zawsze są te przysłowiowe przegrywy - piwniczaki, tylko przeciętniaki z wyglądu 5/6 na 10 + ogarnięta robota w stylu x3 średnia krajowa ale bez milionów i amg w garażu

jeszcze tu nwm czy nie trolling, ale to poznawanie przez znajomych z taką słabą konwersją to dziwne i lipne - większość chłopów jednak nie ma rozbudowanych kręgów socjalnych i pozostaje im zagadywanie
  • Odpowiedz
Poddaje się Panowie. Życzę powodzenia w szukaniu partnerki. Jeśli jesteście na studiach czy w szkole to macie najlepszy czas bo później będzie tylko gorzej. Ja wysiadam z tego pociagu.


@wyszopek129: zwyczajnie żyj sobie swoim życiem, nie zamykaj się na te opcje, ale się nie frustruj tym

dla mnie to jedyna opcja, też realnie nwm jak zmienić pewne kwestie i jest to smutne dla mnie zwłaszcza że w pewnych kwestiach obiektywnie osiągnąłem więcej niż nie jedna osoba w moim wieku (specjalistyczna wysoko płatna praca, podróże, spłacone mieszkanie w wojewódzkim
  • Odpowiedz