Wpis z mikrobloga

Nawiązując do narzekania na fenomen Taylor Swift

Ktoś ją słucha to niech sobie słucha, mnie to nie interesuje ale niebiescy jak zwykle:

- "głupie idiotki jej słuchają"
- "bo baby nie mają gustu"
- "muzyka dla nastoletnich NPC"
- "fanki uległy zbiorowej manipulacji"

Co w wolnym tłumaczeniu brzmi:

- "my faceci jesteśmy lepsi od bab pod każdym względem, mamy nawet lepszy gust muzyczny, bo nie słuchamy takiego gunwa jak Taylor Swift i jej podobne, ponieważ każda muzyka od kobiet i dla kobiet jest gunwiana i świadczy o damskim bezguściu, kobiety aby być w naszych oczach wartościowe mają obowiązek słuchać tego, co my uważamy za wartościowe, w przeciwnym razie będą dla nas zwykłymi pustymi idiotkami służącymi tylko do jednego"

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #muzyka #niebieskiepaski #taylorswift
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cztero0404: ona chyba dopiero teraz zyskała na popularności, wcześniej grała country a potem poszła w pop

Dla mnie jej piosenki są nijakie jak 90% popu dlatego nie rozumiem czemu akurat ona zarobiła chyba najwięcej ostatnio mimo innych gwiazdek grających podobną muzykę, ja tego nie odróżniam po prostu xd

Ale ma fanów zarówno u dziewczyn jak i facetów (choć więcej dziewczyn) i nie rozumiem komu to przeszkadza

Przecież te same osoby
  • Odpowiedz
ona chyba dopiero teraz zyskała na popularności, wcześniej grała country a potem poszła w pop


@AlienFromWenus: Nie, ona wcześniej grała pop shake ma 9 lat a później została taką trochę Sanah, ale światową.
Cztero0404 - >ona chyba dopiero teraz zyskała na popularności, wcześniej grała countr...
  • Odpowiedz