Wpis z mikrobloga

Wpis ten jest o bezpłatnych przeglądarkach grafiki i, generalnie, multimediów na platformę #windows.
Wiadomo, że wielu od lat używa bezpłatnej przeglądarki #irfanview, w tym i ja. Ale od paru lat coraz bardziej przekonuje się do również bezpłatnej przeglądarki FastStone. Po prostu pewne operacje na zbiorach plików łatwiej wykonuje mi się w FastStone, niż IrfanView.
Tym co się tym interesują polecam dać tej przeglądarce szansę i z nią poeksperymentować.

https://www.faststone.org/FSViewerDetail.htm

#grafikakomputerowa #ergonomia
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@bartd istnieje i ma się dobrze.
Nie twierdzę, że jest najlepszy do wszystkiego, ale to co robił kiedyś robi dobrze i dziś.
Właściwie nie wiem po co tobie odpisuje, skoro nie zaproponowałes przeglądarki którą uważasz za najlepszą.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@bartd nawet ten wątek pokazuje, że są użytkownicy (ja i @NowyStaryMirek ) którzy jednak potrzebują czegoś bardziej zaawansowanego niż ten viewer dostarczany z Windows.

Z tego samego powodu od zawsze preferuje Total Commandera w miejsce Explorera.
  • Odpowiedz
@Adaslaw: FastStone jest Ok. Napisałem kiedyś do nich z prośbą, żeby dodali do Exif info - informację o lokalizacji GPS i dodali. Ostatnio napisałem z prośbą o poprawienie błędu, bo w Desce kreślarskiej-tekst nie dało się wpisać polskiego "ł". Wysłali mi wersję 7.9 beta (niedostępna jeszcze) z poprawką.
  • Odpowiedz