Wpis z mikrobloga

  • 0
@PiotrFr: ale przekreśla bo co, bo MKOL tak stwierdził i powiedział, że zawodowców nie chcemy w boksie ale chcemy w tenisie? Czy ktoś inny stwierdził, że nie wolno, rozwiń proszę tę myśl.
  • Odpowiedz