Wpis z mikrobloga

Myślałem ze bedzie dawał przykład. Do tego banki to wiadomo Żydzi, sorry Rzymianie, rządzą światem.. Braun poowinien sie nie dac wykorzystać


@robert5502: Dodatkowo warto zaznaczyć że na zachodzie płatności gotówkowe są znacznie powszechniejsze niż u nas i stanowią domyślną formę transakcji. Dlatego jeśli Braun zapłacił kartą, z dużym prawdopodobieństwem musiał zażyczyć sobie takiej możliwości.
  • Odpowiedz
To że ktoś nie chce wyprowadzenia gotówki z obiegu znaczy że nie może kartą płacić? Co jest do #!$%@? xD


@Zoriuszka: To powiedz to tym braunistom, którzy dostają piany, gdy ktoś chce zapłacić kartą. Ostatnio znajomy znajomego przyczepił się do nas, że płacąc kartą przyczyniamy się do eliminacji gotówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zoriuszka jak ktoś jest radykalem, który ostro atakuje różne rzeczy to należy go tak rozliczać. Ja wiem, że zwolennicy takich ludzi jak Braun uważają, że politycy mogą tylko mówić, a nie muszą robić bo przestrzegać zasad mają tylko zwykli ludzie, ale jednak nie wszyscy mają takie podejście.
  • Odpowiedz
@Gerard_z_Libii: Nie jestem zwolennikiem konfederuskich w żadnym wypadku xD

Aczkolwiek sam uważam iż wycofanie pieniądza papierowego z obrotu byłoby potencjalnie tragiczne w skutkach dla przeciętnego obywatela, gdyż otwierałoby aparatowi państwa niezmierzone pole do opresji czy ingerencji w wydatki obywatela. Co nie zmienia faktu iż w większości płacę telefonem - po prostu chodzi o samą możliwość i obecność pieniądza papierowego.

Dlatego też ni #!$%@? nie rozumiem tej krytyki, tym bardziej że
  • Odpowiedz