Wpis z mikrobloga

@Filippa: tak. W tej samej scenie pojawia się wrona z trzema oczami, a on sam siedzi zakorzeniony, jak w Grze o Tron, gdy grał go Max von Sydow.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Mtsen w sumie jak ci się podoba aktor? To znaczy nie powiem, nawet podobnie z opisów książek sobie go wyobrażałam, że ma podłużną, szczurowatą twarz, jeszcze z takim garbatym nosem
  • Odpowiedz
@Filippa: biorąc pod uwagę, że jest w połowie Targiem, a Targowie często mają taką "łasicowatą" twarz, to jednak dobrze dobrali aktora. Samego Bloodravena ponoć więcej zobaczymy w nadchodzącym serialu, będącym ekranizacją opowiadań w ramach "A Knight of the Seven Kingdoms". Ciekawe, czy właśnie ten sam aktor go zagra.
  • Odpowiedz
@Mtsen: Bloodraven pojawia się dopiero w trzecim opowiadaniu o Dunku, więc wydaje mi się, że tak szybko go nie zobaczymy. Chyba, że zaczną coś mocno zmieniać, ale po tym co się stało z rodem smoka wolałbym, żeby tego nie robili xD
  • Odpowiedz
@bete: Oni i tak zrobią tak, jak będą uważać. Wystarczy popatrzeć na ten sezon. "Creative writing" twoja mać. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Mtsen: jak już takie opowiadania zepsują, to ja już nie wiem czy cokolwiek z tego uniwersum im się uda. Albo zrobią dobry mini-serial, ale nie ma smoków, więc USA nie będzie oglądać i anulują ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz