Wpis z mikrobloga

@golomb13: To nie o to chodzi.
Jeżeli komuś się uda to super. Tylko czy może tak udawać mu się przez 10 następnych lat, kupując popularne spółki po mega wzrostach?
Nancy Pelosi może tak. Tysiące osób jak nie miliony śledzi to co robi Pelosi. Wystarczy żeby ktoś jej zapłacił za to, żeby straciła pieniądze. Ci co zrobili tak jak ona stracą 1000 razy tyle. Ktoś zarobi.
  • Odpowiedz
@tom-ek12333 ale ty w ogóle jesteś świadomy, ze pierwsze info, ze Nancy Pelosi kupuje NVDA było jakoś pod koniec 2022, od tego czasu ta spółka urosła jakieś 1000% to kompletnie nie ma sensu co napisałeś, ze ktoś jeszcze by jej płacił za to, żeby kupowała te akcje i upubliczniła takie info aby ludzi ubrać w papier lol

już prędzej jestem w stanie uwierzyć, ze brokerzy opłacają typów, którzy od dołka bessy
  • Odpowiedz
@maniek74: Bo widzisz, to co ja tu piszę to nie praca doktorska. Takiej nie pisałem, ale inżynierską miałem nieprzyjemność pisać.
Jak się chce znaleźć w czyjejś wypowiedzi błąd to się go znajdzie. Tak też znalazłeś w mojej. Jednak chodziło mi o to co się dzieje teraz. Jak kupowała na dnie to było dla niej spoko ale wtedy nie miało sensu naganiać leszczyny. Obecnie ma to już sens i o tym
tom-ek12333 - @maniek74: Bo widzisz, to co ja tu piszę to nie praca doktorska. Takiej...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
@tom-ek12333 mylisz się, bo wtedy pod koniec 2022 tez na tagu latało to info, ze Pelosi się ładuje w NVDA i oczywiście niedźwiedzie wtedy również wymyślali pod to przeróżne teorie, z których miałoby wynikać, ze to tylko jakaś zasłona dymna aby ubrać ulice na górce przed dalszymi spadkami
  • Odpowiedz
@tom-ek12333 jesteś na etapie fascynacji analiza techniczna, wiele osób przez to przechodzi, obstawiam, ze za rok-dwa ci przejdzie i stwierdzisz, ze to było gówno warte, możesz zawołać po czasie
  • Odpowiedz
@tom-ek12333: Nie no Tomek, jak byly spadki na XTB/Nvidii to pamietam jak ci pisalem ze stracielm na MU a ty mi na to ze ty nigdy nie stracisz, czyli pewny siebie jestes tylko w sprzyjajcych tobie okoliczonosciach, malowanie kresek pod swoje teorie tez troche slabe jest.

Pozdr
  • Odpowiedz
@tom-ek12333 miałem na myśli, ze myślisz się w tym konkretnym przypadku, ze news o tym, ze Pelosi kupuje pod koniec 2022, nie był medialny. Twitter wtedy o tym huczał, i podobnie tu na tagu toczyły się dyskusje, czy racje ma tagowy niedźwiedź pan cyferka, który obiecywał mocne spadki ja tym papierze i pisał rozprawki na temat tego, jak ten papier jest przewartościowany i ze short na nim to #pewniaczek
  • Odpowiedz
@maniek74: Każdy ma swoją mądrość, tylko trzeba popatrzeć jak kto na niej wychodzi.

Odkąd zrozumiałem analizę techniczną bez zbędnych fajerwerków, przestałem tracić.
Od teraz najpierw patrzę na wykres. Jak mi się podoba to rozważam dalej czym się spółka zajmuje itd.
Interesuje mnie tanio taniutko.
  • Odpowiedz
@golomb13:

Nie pamiętam o czym wtedy pisałem i czy były to na pewno moje słowa, że "nigdy nie stracę". To czym się legitymuję obecnie to moja pozycja.
Dzięki analizie technicznej byłem w stanie określić spadki na SP500:
tom-ek12333 - @golomb13: 

Nie pamiętam o czym wtedy pisałem i czy były to na pewno m...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz