Wpis z mikrobloga

#zalesie #korposwiat #logikarozowychpaskow
Zmienilem prace na korpo i mamy tutaj dress code - business casual, więc zawsze noszę jakieś tam spodnie i czarną koszulkę polo.
I już 2 baba mnie zapytała czy ja mam tylko to czarne polo, ze tylko w nim chodze?

Ale pytalem sie nich czy smierdze albo czy jestem brudny, to nie - ze poprostu tylko chodze w czarnym polo.

To cos zlego? ze kupilem sobie 7 polowek tej samej firmy i chodzę w nich na zmianę.
Dla mnie to jest plus, bo robie jedno pranie w tygodniu na ciuchy do roboty, a jak wyplowieje kolor to wrzucam saszetkę z barnwnikiem i polówki wyglądją BRAND NEW
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kodecss szanuję, sama chodzę w kieckach i koszulach sprzed 10 lat, kupuję ciuchy w klasycznych krojach i z dobrej jakości materiałów, a konsumpcjonistycznym wścibskim karynom w bangladeskich szmatach z zary kij w oko
  • Odpowiedz
@kodecss: zacytuj Einsteina. Miał w szafie 20 garniturów, wszystkie takie same. Spytany dlaczego, odpowiedział - żeby się nie zastanawiać rano co założyć.
  • Odpowiedz
Ale pytalem sie nich czy smierdze albo czy jestem brudny, to nie - ze poprostu tylko chodze w czarnym polo.

To cos zlego? ze kupilem sobie 7 polowek tej samej firmy i chodzę w nich na zmianę.


@kodecss: po prostu wyglądasz jak dziwak/ekscentryk jak masz co dzień to samo.
  • Odpowiedz
cała szafa z------a w czarnych t-shirtach. Jakbyś spędził ze mną tydzień, to byś mógł odnieść wrażenie, że się nie przebieram xD


@Custom_OP: maskujesz wagę?bo czarny wyszczupla.
  • Odpowiedz
@kodecss: Totalnie nic złego. Śmiem twierdzić, że bardzo dużo normalnych ludzi robi w ten sam sposób zwłaszcza jeśli chodzi o jakieś ubrania basic niezależnie od płci ponieważ jest to praktyczne po prostu i wygodne. Ogólnie zauważyłem, że o męski ubiór czepiają się zazwyczaj te baby które codziennie muszą mieć inne ciuchy i na przykład których ciuchy są znacznie bardziej przewiewne od tych męskich.
  • Odpowiedz
Totalnie nic złego. Śmiem twierdzić, że bardzo dużo normalnych ludzi robi w ten sam sposób zwłaszcza jeśli chodzi o jakieś ubrania basic niezależnie od płci ponieważ jest to praktyczne po prostu i wygodnie


@Cztero0404: pracuję w IT już drugą dekadę i nigdy nie mieliśmy kogoś kto chodzi w tym samym co dzień.
  • Odpowiedz
pracuję w IT już drugą dekadę i nigdy nie mieliśmy kogoś kto chodzi w tym samym co dzień.


@Anakee: Inaczej, nie w tym samym a w takich samych ubraniach. Sporo ludzi jak potrzebuje nie wiem białej lub czarnej czystej koszulki bez napisów to od razu kupuje 2-3 takie same żeby później nie szukać.
  • Odpowiedz
Inaczej, nie w tym samym a w takich samych ubraniach.


@Cztero0404: o tym piszę. Śmierdziele, co chodzą 3 dni w tej samej koszulce to innym temat. Jak chodziłem co dzień do biura to zawsze miałem jasną koszule, ale nie mam w szafie 2 takich samych. Za to często kupowałem po 6-8 na raz jak dobrałem rozmiar i była promka. Wtedy jedną przymierzyłem i sprzedawca przynosił wszystkie wzory w danym rozmiarze
  • Odpowiedz
@Anakee: Ja z doświadczenia wiem, że często ludzie nawet jak nie masz dwóch takich samych rzeczy a masz podobne to myślą, że masz takie same. Pamiętam jak jeszcze w liceum nauczycielka od wf-u pytała się mnie czy spodni nie zmieniam bo miałem 2 pary podobnych czarnych dresów i już mi chciała brak stroju wpisywać ( ͡° ͜ʖ ͡°) 3 dni w tej samej koszulce to ciężko
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Babskie ciuchy bardziej przewiewne? Chyba jak sobie sama uszyje z porządnych materiałów albo wydam na koszulę 500 zł za made in Poland. Sieciowkowe ciuchy damskie to plastikowa drożyzna z Chin czy Bangladeszu. Kupienie spodni damskich z dobrego materiału jest niemożliwe.
  • Odpowiedz
Babskie ciuchy bardziej przewiewne? Chyba jak sobie sama uszyje z porządnych materiałów albo wydam na koszulę 500 zł za made in Poland. Sieciowkowe ciuchy damskie to plastikowa drożyzna z Chin czy Bangladeszu. Kupienie spodni damskich z dobrego materiału jest niemożliwe.


@Boczka: Tak bardziej przewiewne, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę jak duża część z nich wygląda lub inaczej jak spora część kobiet się ubiera. Nikt mi nie wmówi, że te damskie
  • Odpowiedz
To cos zlego?


@kodecss: z noszeniem takich samych ubrań jest jak z chodzeniem tyłem, nic w tym złego ale kazdy uzna cię za dziwaka. no chyba ze jesteś geniuszem albo jednym z najbogatszych ludzi na swiecie, wtedy kazdy to sobie zracjonalizuje.
  • Odpowiedz