Wpis z mikrobloga

@kocimietka_BB: #!$%@?, bezpośrednio napisałem ci, co chciałem przekazać, a raczej o co chciałem zapytać. Na pytanie nie odpowiada się innym pytaniem. Mój tekst nie ma drugiego dna ani metaforycznych przesłań, więc nie ma potrzeby się domyślać, co miałem na myśli xdd zreszta, niewazne bo ty glupi jakis
  • Odpowiedz
@Messenger_of_the_Sea: XD

Chlopie, ty w ogóle nie umiesz w pociski. I pokaż swoim rodzicom jak ty jesteś aktywny w sieci, jeśli masz taką potrzebę.

Dorośli ludzie nie muszą się tłumaczyć rodzicom z tego co robią, ale masz jeszcze czas by się o tym dowiedzieć. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
ty w ogóle nie umiesz w pociski


Odezwał się mistrz ciętej riposty, ekspert w sztuce błyskotliwych odpowiedzi. Zawsze przekonany o swojej nieprzeciętnej elokwencji, ale tylko w swojej wyobraźni🤡który sam ma poziom merytoryczności jak dziecko z przedszkola.
Poza moja odpowiedź nie miała formy ''pocisku''(XDDD) Chciałem jedynie wyjaśnić sytuację, przedstawiając fakty, które określają rzeczywistość. Coś na wzór jak coś mówisz, a ktoś ci odpowiada, że to nie jest śmieszne - no bo k---a nie miało być.

I pokaż swoim rodzicom jak ty jesteś aktywny w sieci, jeśli masz taką potrzebę.
  • Odpowiedz
Przypomnij sobie ile razy w życiu jakaś losowa Julka tak skakała wokół Ciebie i zabiegała o twoją atencję, jak ta prostytuta wokół tego czarnego inżyniera?


@kocimietka_BB: Kilka razy w życiu się zdarzyło, ale zawsze było to bardzo męczące. Jedną z najgorszych lub inaczej bardziej uciążliwych rzeczy ever kiedy wychodzisz na miasto wybierasz się na jakąś imprezę są właśnie takie bardzo często pijane lub naćpane laski które wiszą ci nad uchem
  • Odpowiedz