Wpis z mikrobloga

Mam dwa koty (6 lat i 2 lata, ten młodszy nieco kaleki). Okazało się, że będę miała spory problem z załatwieniem im opieki na okres świąteczny tj. od piątku rano do poniedziałku wieczór. Myślicie, że mogę zostawić je same z dużym zapasem zabawek, wody i szamy? Czy to nie humanitarne i szukać po dalszych znajomych jakiegoś desperata?

#kot #koty #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@deyna @shaun_the_sheep te koty nigdy nie były na dworze. Znaczy jeden był, gdy udało mu się pokonać siatkę zabezpieczającą i wypaść z 4. piętra kamienicy na beton. Jak widać nie są zbyt inteligentne. Zostawiałam je najdłużej na 1,5 dnia i było ok, nawet nic nie zniszczyły pomijając rozwinięty papier toaletowy po całej chacie:>
  • Odpowiedz
@anonim1133: No własnie nigdy nie było z tym problemu, ale w tym roku wszyscy moi zwyczajowi opiekuni gdzieś wyjeżdżają. Chyba nie mam wyjścia i trzeba popytać jakichś dalszych znajomków
  • Odpowiedz
@anonim1133: Moja znajoma ze studiów ma podobną sytuację co piękni dwudziestoletni z Hłaski (ma z kim, nie ma gdzie), więc bardzo się zapaliła do pomysłu opieki nad kotami. Chociaż ktoś wreszcie będzie się dobrze bawił w moim mieszkaniu :(((((
  • Odpowiedz