Wpis z mikrobloga

@o__0: jeszcze REMA 1000. TiP dobre rzeczy mial, ale pasuja mi tez rzeczy kauflanda (k-classic) i te markowe Auchan, chipsy ostatnio zayebiste jadlem, smakowaly jak stare dobre Star Foods/Chio, nastepnym razem ich napyerdole do wozka, polecam
  • Odpowiedz
@o__0: Ale do dzis tak jest. Co prawda nie nostsalgia, ale mi bardziej smakuja podroby Oreo, czyli Neo z Lidla, bo to te da sie odkrecac i rozpalawiac normalnie bez rozpier.dolenia, a reklamuja, ze z oryginalem tak sie da, niezly samoboj marketingowy :D
  • Odpowiedz
@o__0: jak

Real, chyba pierwszy wielkopowierzchniowy sklep w Nowym Saczu w okolicach ktorego sie wychowalem. Byl w pierwszej takiej minigalerii z pasazem. I byl tam salon plus. I kupiono mi tam moj pierwszy telefon Nokie 3510i w mixplusie. I jak dzis pamiwtam, jak wowczas ppdczas zakupow gubilem sie na zakupach bo przeciez musialem ją odrazu rozpakowac i właczyc. Ehhhh nostalgia.

A i real kojarzy mi sie tez glownie z tymi
  • Odpowiedz
Starej Biedronki to niestety nie pamiętam, ale markety Real pamiętam bardzo dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mieli dużo produktów własnej marki "TiP" (Tanio i Pewnie), niektóre z nich nawet całkiem spoko


@o__0: Ciesz się, że nie pamiętasz starej biedronki bo wyglądała jak magazyn szara bura i ponura a do tego jeszcze mniej miejsca i tak naprawdę w stosunku do tego co jest teraz kilka produktów na
Cztero0404 - >Starej Biedronki to niestety nie pamiętam, ale markety Real pamiętam ba...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2024-07-30_075355_www.google.com

Pobierz
  • Odpowiedz
Ale do dzis tak jest. Co prawda nie nostsalgia, ale mi bardziej smakuja podroby Oreo, czyli Neo z Lidla, bo to te da sie odkrecac i rozpalawiac normalnie bez rozpier.dolenia, a reklamuja, ze z oryginalem tak sie da, niezly samoboj marketingowy :D


@JackBauer666: Obecnie spora część ''podróbek''/produktów marek własnych w sklepach to dokładnie te same produkty tyle, że w opakowaniach na potrzeby sklepu. Na przykład jogurt do picia pilos z
  • Odpowiedz
@Cztero0404: To tak jak markowe i nie markowe rzeczy robione w chinach, inne ceny, inne znaczki, te same fabryki. Nie wiem o jakiej firmie sosu z lidla mowisz, ale dla mnie mikado i pieronkowe culineo to syf, po prostu tanie. No dobra, koncentrat pomidorowy jeszcze ujdzie. Moze sie cos zmienilo, bo w dalszym ciagu nie kupuje, zrazilem sie. Chociaz ostatnio z Culineo kupilem se "gorace kubki" w plastiku, zobacze, czy
  • Odpowiedz
@JackBauer666: Te ''gorące kubki'' marek własnych zawsze mają taki bardzo dziwny ostry zapach, zwłaszcza jeśli chodzi o barszcz. Ten sos czosnkowy z lidla teraz robią na majonezie normalnym, nie wiem jaka to firma, ale ogólnie inne sosy też są spoko np : algierski.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: A widzę że to Kania z Lidla a Roleski też ma algierski. Kiedyś nie cierpiałem a się poprawili i wypuścili ciekawą linię sosów. Bo zawsze ich wcześniej kojarzyłem z musztard, nie trawilem ale w rodzinie był kult roleskiego a mi każda waliła octem. Musztardy to lubię czeskie ale z roleskiego posmakowała mi ta bbq Texas. Street Food to strzał w 10 choć Fanex wciąż chyba taniej wychodzi z ich
  • Odpowiedz
@JackBauer666: Fanex mi się kojarzy z typowym sosem gdzieś w żabce lub na stacji benzynowej, chociaż w porównaniu do tego co masz w Stanach Zjednoczonych z wózka w Nowym Jorku lub Los Angeles to i tak jest jakieś premium. Ja jeśli chodzi o sosy roleski to lubię belgijski na przykład (majonez) i te ostre.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: aż takie złe sosy z USA? Bo jestem pewien że z Południa to tam są szpece, e końcu Tex-Mex. Kupuję ostatnio kawy nawet taka głupia Nescafé to mega różnica, jest micniejsza, ten liofilizat grubszy, smak znacznie lepszy.

a już wiem. aloha ananasowy mi nie pasowało z Rol. kupiłem ogórkowe i najlepiej mieszać jako baza z czymś bo dla mnie za słodki sam w sobie.

Tak, chyba wszystkie ostre Roleskiego
  • Odpowiedz
@JackBauer666: Bardziej chodziło mi ogólnie o jedzenie tzw ''z wózka'' jak same sosy, ale ogólnie ludzie którzy przyjeżdżają do takiej polski z USA są zdziwieni, że np majonez i keczup każdy tak samo nie smakuje.
  • Odpowiedz