Wpis z mikrobloga

Sprawdziłem te konto i było ono wcześniej zagraniczne. Wiecie ile dodało komentarzy w całej swojej karierze? Tylko ten jeden XDDDDDD

#famemma
odyn88 - Sprawdziłem te konto i było ono wcześniej zagraniczne. Wiecie ile dodało kom...

źródło: IMG_5072

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@odyn88 poza ostatnim z tym pokazaniem serca typ napisał właściwie prawdę. Baxton może w---------ć, ale włożył chociaż minimum fałszu i populizmów żeby wrócić do łask normików. A Dubiel myślał, że popłaczę z rodziną na filmikach i wszystko będzie gitara xD.
  • Odpowiedz
@odyn88: Grubas jest tu gdzie jest bo ma za sobą cały sztab FAME i GBSa, którzy go wyciągnęli z dołu. Dubiel jedyne kogo miał, to swoją laskę która sama nie miała najlepszej opinii i TheNieTwójSyniaka xD
  • Odpowiedz
Dubiel jedyne kogo miał, to swoją laskę która sama nie miała najlepszej opinii i TheNieTwójSyniaka xD


@marv0oo: a ten jego menago i agencja mieli na niego w------e? oczywiście, że też miał jakichś ludzi od pr tyle, że grubas faktycznie miał inne zarzuty. Dubiel naganiał małolatę do pdf, baxton był stulejarzem ale nie szukał z nimi kontaktu.
  • Odpowiedz
a ten jego menago i agencja mieli na niego w------e?


@WhiskeyIHaze: w jego przypadku lepiej jakby mieli w------e, bo te filmy które wypuszczał, tylko go pogrążały xD

że grubas faktycznie miał inne zarzuty.

Nie inne zarzuty, tylko inna narracja. Dubiel pisał złe rzeczy do 14nastki, grubas robił dokładnie to samo. Tylko grubas miał pół internetu do pomocy i sam wardęga robił wszystko, żeby zarzuty wobec boxdela rozmydlić, bo dalej mieli
  • Odpowiedz
@marv0oo gdzie grubas zapraszał ta dziewczynę do siebie, zabawić się na ostro? Gdzie jej pisał, że spotkanie się z 5 lat starszym chłopem to dobry pomysł?
Z tego co pamiętam napisał tylko, że wsadziłby jej kolbę między c---i. Fakt p------e i zapewne dostałby ode mnie po mordzie gdyby tak napisał do mojej siostry czy gdybym się wtedy z nim zadawał i o tym wiedział.
Ale dla mnie to co innego niż
  • Odpowiedz
@marv0oo: ok rozumiem twoje podejście. Ja jednak wolałbym, żeby do mojej córki boxdel napisał, że będzie ja ruchał w c---i, których nie ma i tyle niż, żeby dubiel ją namawiał na spotkanie ze stuu.
  • Odpowiedz