Wpis z mikrobloga

Czemu ludzie a zwłaszcza niebiescy mają taką jedną zuebaną cechę? Chodzi o wypominanie czegoś w momencie, gdy nie ma do tego powodu.

- za dzieciaka chciałam nauczyć się na sprawdzian, postanowiłam się wyuczyć na tip top. Niestety, przyszli rodzice by mi piertolić o tym, że się nie uczę (bo miałam 4 a nie 5 xD) marnując mi czas i niszcząc humor do tego stopnia, że się na ten sprawdzian nie nauczyłam tak jakbym chciała i znów dostałam nie tą ocenę którą rodzice chcieli, oczywiście winę za to zwalili na mnie.

- ugotowałam niebieskiemu obiad, postarałam się i nawet ciasto upiekłam. Zanim wrócił do domu (miał godzinę jazdy jeszcze) to zaczął narzekać na brak obiadów i ciast. Przez takie marudzenie odechciało mi się starań na następny miesiąc, bo po co skoro zamiast wdzięczności znów miałby narzekać?

- niebieski ma żal za zbyt rzadkie inicjowanie zbliżenia tylko nie rozumie, że za każdym razem gdy to robię musi się niepotrzebnie odzywać w stylu "ooo w końcu" "a co to się stało że wyszłaś z inicjatywą?". Efekt? Wychodzę z inicjatywą jeszcze rzadziej i niebieski wcale nie widzi winy w sobie.

- w pracy też, po pierwszych miesiącach pracy przeznaczonych na wdrażanie się zaczęłam więcej się udzielać i angażować w pracy - w nagrodę dostałam reprymendę od szefostwa, że się nie angażuję xD

- umyłam teściom podłogi i w nagrodę dostałam ochrzan, że za rzadko pomagam im myć podłogi (to nic że jak umyję to nie potrafią tego uszanować i za dwa dni jest usufiona znowu)

Czyli po co mam coś robić, angażować się i starać jak w zamian dostaję marudzenie, opiertol i stękanie, że nie robię tego, co właśnie przed chwilą zostało zrobione? A potem zdziwienie, że następnym razem już nie mam takiego zapału do starań xD

Ja nawet nie wymagam wdzięczności tylko żeby jadaczki pozamykali zamiast dawać durne komentarze.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #dom #przemyslenia
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AlienFromWenus: Moim zdaniem masz wokół siebie niezwykle toksyczne osoby, które nie umieją Ci wyrazić swojej wdzięczności. Co prawda pkt 2 jest może trochę przesadzone, bo zrobiłaś to super, ale widocznie Twój facet widział to trochę inaczej i czuł się zaniedbany (również punkt 3 trochę to potwierdza). Jak dla mnie w związku to trochę Wam komunikacji brakuje.
  • Odpowiedz
Moim zdaniem masz wokół siebie niezwykle toksyczne osoby,


@KsiegowyWampira: tak tak, każdy toksyczny, tylko nie ona xD przecież ona to klasyczny przykład porytej różowej, która przez januszowatych rodziców odbiera teraz każdą uwagę jako wielką krytykę, narzekanie i atak xD jak nie masz porytej głowy i partner ci komunikuje jakieś braki, to pierwszym odruchem jest rozmowa i próba rozwiązania problemu. tutaj za to mamy wielkie urażenie dumy i koniec świata, bo
  • Odpowiedz
porytej głowy i partner ci komunikuje jakieś braki


@czescmampytanie:

Przecież to nie stanowi problemu samo w sobie chyba że partner też ma poryty łeb i nie potrafi normalnie rozmawiać to wtedy jest combo ( ͡° ͜ʖ ͡°) to nie jest tak że albo niebieski jest toksyczny albo różowa
Najczęściej toksyczni są oboje i oboje
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus:
1 - czasu nie cofniesz, ja kiedyś rodzicom kazałam pokazać ich świadectwa. Ojciec to jeszcze jakoś, a matka "to inne czasy byli".
3 - Tutaj też zainicjuj stosunek, jak zacznie takimi tekstami to powiedz, że teraz to wysuszył Twoją w----ę na wiór i zacznij sobie oglądać serial czy coś.
4 - Akurat w pracy robi się jak najmniej chyba, że pracujesz na siebie. Nie angażuj się, bo to nie
  • Odpowiedz
Tutaj też zainicjuj stosunek, jak zacznie takimi tekstami to powiedz, że teraz to wysuszył Twoją w----ę na wiór i zacznij sobie oglądać serial czy coś.


@not_me:

O coorva to będzie taka obraza majestatu że będzie sobie sam walił przez miesiąc z jego własnej woli xD
  • Odpowiedz
niebieski ma żal za zbyt rzadkie inicjowanie zbliżenia tylko nie rozumie, że za każdym razem gdy to robię musi się niepotrzebnie odzywać


@AlienFromWenus: xD nie ma nic gorszego niż baba z wiecznym bólem głowy i niechęcią do seksu.
  • Odpowiedz
Ale klasyczny wykopek zawsze stwierdzi, że "hyhy fszyzdzy dogzydżni tylko nie ona, biedny niebiezgi tylko grydyguje a ona źle reaguje, to jej wina hurr durr" a więc facet cacy a kobieta zła xD


@AlienFromWenus: klasyczna obłąkana różowa z wykopu: zamiast iść na terapię by wyleczyć poryty łeb to w zamian będzie walczyc z chochołami i pisać "ale to nie tylko moja wina!!!!". a zreszta chłop i tak juz jest na
  • Odpowiedz
nie ma nic gorszego niż baba z wiecznym bólem


@kutafonixor:

Kolejny nienawidzący kobiet mizogin który się zessssra jeśli nie pociśnie jakiejś kobiecie więc musi przeinaczać czyjąś wypowiedź, manipulować jej treścią, nie odnosić się do cytowanego fragmentu albo zwyczajnie nie potrafi czytać ze zrozumieniem?
  • Odpowiedz