Wpis z mikrobloga

#tinder #badoo #randkujzwykopem
Jak się progresuje na tych całych randkach? Byłem na randce w kawiarnii z 30latką z Badoo. Na początku randki było drętwo, później była zmiana i było drętwo ;). Większość czasu rozmawialiśmy o religii i polityce. Tak minęły 2 godziny. Obserwowałem jej ręce, cały czas miała je przy sobie ani razu nie położyła ich na stoliku. Na zakończenie randki na prośbę o nr telefonu powiedziała, że "wolałabym nie i tak nie rozmawiam przez telefon". Podała fb, ale nie przyjęła zaproszenia do znajomych to też nie napisałem do niej po randce. Nie proponowałem jej odwiezienia(przyszła pieszo), bo przygnębiła mnie nie podaniem nru telefonu.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@straggler2: na pierwszej randce było drętwo więc gadaliście o religii i polityce ()
Przygotuj następnym razem jakieś ciekawsze i bardziej osobiste tematy
  • Odpowiedz
@mistejk: Coś co cię ostatnio zainteresowało, co przeczytałeś, albo oglądałeś. Możesz pytać gdzie i co lubi jeść, oglądać, czytać, może coś z tego będziesz kojarzył i znajdziecie nić porozumienia.
Jakieś lekkie tematy, na które się nikt nie obrazi.
Jakby nagle zapadła niezręczna cisza, to przygotuj sobie parę luźnych pytań o jej preferencje, albo zainteresowania, o których już wiesz. W ten sposób zaczniesz rozmowę od nowa.
Jak już kompletnie nie wiesz,
  • Odpowiedz