Wpis z mikrobloga

#komputery #pcmasterrace
Kurła, nie mam takiego starego zasilacza - Supremo FM2 Gold 750W. Wentylatorek zaczął głośniej działać (widać taki jajowaty ruch, więc chyba się odkształcił) więc zamówiłem nowy https://allegro.pl/oferta/aab-super-silent-r-12-cm-cichy-fan-wentylator-wiatrak-obudowa-pc-120mm-9db-10616035789 i jakże wielkie było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że w zasilaczu wentylator jest podłączony do gniazda dwupinowego, a nowy wentylator ma tylko 3-piny lub molex. Myślałem o jakiejś przejściówce bo ciężko o wentylator dwupinowy z odpowiednimi parametrami. Może ktoś polecić przejściówkę tak żebym znowu nie s--------ł zakupu?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

i jakże wielkie było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że w zasilaczu wentylator jest podłączony do gniazda dwupinowego, a nowy wentylator ma tylko 3-piny lub molex. Myślałem o jakiejś przejściówce bo ciężko o wentylator dwupinowy z odpowiednimi parametrami.


@Dominias: Panie, przecież 3ci pin (w gniazdku 3 pinowym) to tylko pomiar obrotów. Który w zasilaczu do niczego nie jest wykorzystywany, nie ma go. Możesz go olać.
Jak wtyczka pasuje nasunąć na
  • Odpowiedz