Wpis z mikrobloga

Wpadł mi dzisiaj do głowy pomysl by wybrać się na poland rock pod namiot, dacie mi jakieś typy które powinienem wiedzieć?
Czy na tydzień przed zorganizowanie takiego wyjazdu jest jeszcze osiągalne ?
#polandrock
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@antagonista1111: No to bierz namiot i jedź. Do przeżycia potrzebujesz namiotu i śpiwora. Jeśli czegoś zapomnisz to możesz sobie dokupić na polu namiotowym w lidlu.w tym roku tez ma być stoisko Decathlon'u
  • Odpowiedz
@antagonista1111: Co do prądu, to będzie można w strefie Play naładować telefon.A na polu namiotowym nie ma dostępu do prądu. Kilka razy widziałem, że ktoś przy namiocie miał panel fotowoltaiczny
  • Odpowiedz
W zeszłym roku nie miałem żadnego problemu choć namiot miałem otwarty. Kradzieże to raczej pojedyncze incydenty.
Jakbyś czegoś zapomniał kupić to na pasażu handlowym ma być Decathlon. Jest też Lidl gdzie dużo takich rzeczy kupisz.
  • Odpowiedz
@antagonista1111: Kolega @barto142 podsumował, jeśli chodzi o kradzierze. Nigdy nnie miałem nieprzjemnych sytuacji na polu namiotowym. W tamtym roku nawet koleś czekał na mnie z 20 minut, żeby powiedzieć, że zamknął mi namiot bo padało do środka
  • Odpowiedz
@muwie: @antagonista1111 zawsze warto jest się zapoznać trochę z ludźmi dookoła żeby też wiedzieli kto ty jesteś i jak wyglądasz. W razie potrzeby też i czasem pomogą.
A też nie wiem czy masz namiot ale jeżeli nie masz to warto się zaopatrzyć w zacirmniony albo żeby chociaż miał dobrą wentylację bo inaczej będzie w nim duchota.
  • Odpowiedz
@antagonista1111: zorganizować coś takiego można w kilka godzin, ja się kiedyś zorganizowałem w dwie.
Nie chcę zapeszać, byłem na 12 przystankach do far i nie okradziono mnie nigdy - wskazówki kolegów są poprawne - nawet jeśli rozbijasz się w teorii sam weź ze dwa piwa i zapoznaj się z sąsiadami, rozbicie się gdzieś po sąsiedzku i pogadajcie aby zerkać nawzajem na swoje namioty, tak zawsze jest bezpieczniej. Znajomy miał też
  • Odpowiedz
@antagonista1111 Od siebie bym dodał żeby zabrać duży zapas piwa. Za p--o ogarniesz sobie tam wszystko. Przy odrobinie szczęścia to znajdziesz nawet kogoś kto za parę piw pożyczy ci zapasowy namiot. Oczywiście możesz też na miejscu kupić kupony na p--o ale to drożej wychodzi. W sumie wszystko praktycznie da się kupić na miejscu, łącznie z namiotami, śpiworami, jedzeniem, ciepłym prysznicem i czystym toitoiem. Oczywiście będzie dużo drożej niż gdyby wziąć wszystko
  • Odpowiedz