Aktywne Wpisy
PanZbigniew +1046
Update do tego wpisu
Na początku chciałbym naprawdę podziękować za tak duży odzew w tamtym wpisie. Na początku miałem obawy co do tego wpisu, że zostanie z góry uznany za bait, albo że komentarze będą nakierowane na to, że jestem cienka betaparówa, sam sobie taki los zaserwowałem itp.
Gdy myślałem, że zostanę z tym wszystkim sam i w sumie post wrzuciłem z desperacji to okazało się, że otrzymałem naprawdę dziesiątki pozytywnych odpowiedzi w komentarzach
Na początku chciałbym naprawdę podziękować za tak duży odzew w tamtym wpisie. Na początku miałem obawy co do tego wpisu, że zostanie z góry uznany za bait, albo że komentarze będą nakierowane na to, że jestem cienka betaparówa, sam sobie taki los zaserwowałem itp.
Gdy myślałem, że zostanę z tym wszystkim sam i w sumie post wrzuciłem z desperacji to okazało się, że otrzymałem naprawdę dziesiątki pozytywnych odpowiedzi w komentarzach

marcelus +169
Nie macie wrażenia, że ludzie zluzowali z petardami w #sylwester?
Pamiętam jeszcze parę lat temu, strzelanie zaczynało się zaraz po zmroku, o północy po prostu się wzmacniało, dużo ludzi strzelało jeszcze w Nowy Rok. A w tym roku przed 12 słyszałem dosłownie pojedyncze strzały, jeszcze mniej w Nowy Rok. Czyżby naród zaczął mądrzeć?
#kiciochpyta #polska lska
Pamiętam jeszcze parę lat temu, strzelanie zaczynało się zaraz po zmroku, o północy po prostu się wzmacniało, dużo ludzi strzelało jeszcze w Nowy Rok. A w tym roku przed 12 słyszałem dosłownie pojedyncze strzały, jeszcze mniej w Nowy Rok. Czyżby naród zaczął mądrzeć?
#kiciochpyta #polska lska





I myślał słusznie, bo tym ostatecznie kończy się każdy komunizm.
@radek-kedar:
Napisz to wykopkom, którzy chcą cancelować Kurdej-Szatan za jeden głupi wpis sprzed kilku lat. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@czlowiekzcegla: Przy czym nadal nie widzę co w tym kontrowersyjnego.
@MiedzygalaktycznyMors: Przecież sam Lennon stwierdził że to manifest komunistyczny. Ile jeszcze fikołków fikniecie?
xDDD
@evilman_: Ok, możemy zostawić opinie Lennona, weźmy czysty tekst:
- "Wyobraź sobie, że nie ma państw" - idealnie pasuje do międzynarodówki komunistycznej czy też manifestu komunisty Spinellego
- "Nie ma też żadnej religii" - w każdym państwie komunistycznym, czy ZSRR, czy Polsce, Chinach, Korei Północnej itd
@Cogito-sum: dokładnie