Wpis z mikrobloga

Ptaszyny moje kochane, ja nie chcę w pn do tyrki, proszę, błagam, zróbcie coś, zrobię wszystko co chcecie.

Ja nie mogę, po prostu nie dam rady wracać do tego jepanego piekła....

A jak wezmę długie L4 to po powrocie czeka mnie taki mobbing, że mógłbym równie dobrze już teraz rzucić papierami.

Wszystko bym zniósł, doświadczyłem cierpień jakie są dla was niewyobrażalne, ale tyrka z Polakami to coś przy czym nawet taki twardziel z topki jak ja wymiękka.

Przez 8 godzin przebywanie w sekcie, która przeżywa jak mrówka okres całe to życie firmowe, a zarabiają jeden wielki ch..., nakręcają się tym wszystkim, a są takimi polskimi robakami nad którymi jest jeszcze 9 szczebli w Polsce i 70 szczebli za granicą. Mnie to kompletnie nie interesuje

Ale najgorsze jest to niewyspanie. Te jepane w doopę podkrążone oczy i wstawanie jak zombie o 6:30. Robiłem już wszystko co mogłem, nic nie poradzę, że nie jestem w stanie zasnąć wcześniej niż o północy chociaż próbowałem od lat już wszystkiego, żeby się przestawić, mój organizm tak ma, że pobudza się wieczorem. Próbowałem urywać sen rano, żeby zasnąć szybciej wieczorem, próbowałem się dojechać na maxa. Nic nie działa. Północ i chooj, mam taki chronotyp. Leki nasenne zadziałały tak, że zasnąłem i po obudzeniu czułem się gorzej niż po zarwaniu całej nocy.

Już 6 lat tak zapiertalam ciągle niewyspany i dopiero w weekend to nadrabiam.

Jeszcze 2 lata muszę tak zapiertalać i zbierać jepaną kasę zanim moja dziewczyna skończy studia i się wyprowadzimy do dużego miasta, gdzie będę szukał czegoś innego. Na razie staram się zebrać jak najwięcej oszczędności, bo ta przeprowadzka to będzie takie finansowe techczne TKO, po którym polski śmieć i robak, którym jestem wyląduje na deskach, więc chcę, żeby obrażenia były jak najmniejsze.

#pracbaza #praca #korposwiat #bezsennosc #przegryw #depresja #januszebiznesu
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MakiawelicznyAltruista chyba tu nie ma innego rozwiązania niż zmiana pracy. Ciężko powiedzieć na jaką bo nie wiem gdzie obecnie pracujesz ale nie zaszkodzi spróbować załapać się do jakiegoś urzędu albo banku lub p-------ć wszystko ubrać czapę i wskoczyć w tira i mieć sfinansowaną wyprowadzkę w pół miesiąca ( ͡º ͜ʖ͡º) trzymaj się, mam nadzieję że się ułoży
  • Odpowiedz