Wpis z mikrobloga

Modlitwa za Wstawiennictwo za Donalda Trumpa

Wszechmogący i Wiekuisty Boże, który rządzisz narodami i kierujesz sercami ludzi, z pokorą klękamy przed Tobą, błagając o łaskę i błogosławieństwo dla Twojego sługi, Donalda Trumpa, w czasie wyborów.

Panie nasz, który jesteś źródłem wszelkiej mądrości, oświeć jego umysł światłem Twojej prawdy, aby jego decyzje były odzwierciedleniem Twojej świętej woli. Spraw, aby kierował się miłością, sprawiedliwością i troską o dobro wspólne, będąc narzędziem Twojego pokoju i miłosierdzia.

Wszechmocny Boże, umocnij go w chwilach próby i pokus, dając mu siłę do walki ze złem i wytrwałość w dążeniu do dobra. Niech Twoja Opatrzność zawsze czuwa nad nim i prowadzi go bezpiecznymi ścieżkami.

Maryjo, Matko nasza i Królowo Pokoju, wstawiaj się za nim u Twego Syna, Jezusa Chrystusa. Prosimy Cię, otocz go swoim matczynym płaszczem i obdarz go łaską mądrości i roztropności.

Święty Michał Archaniele, obrońco w walce, stań przy jego boku w zmaganiach duchowych i otocz go tarczą swojej ochrony. Święci i Aniołowie Boży, módlcie się za nim i prowadźcie go drogą świętości.

Boże, który jesteś Panem historii, ufamy, że w Twojej nieskończonej mądrości i miłości masz plan dla każdego z nas. Niech Twoja wola się wypełni, a nasze modlitwy zostaną wysłuchane.

Prosimy o to przez Chrystusa, Pana naszego, który żyje i króluje na wieki wieków.

Amen.
#usa #mirkomodlitwa #bekazlewactwa #wybory #trump #polityka
THOgrim - Modlitwa za Wstawiennictwo za Donalda Trumpa

Wszechmogący i Wiekuisty Boże...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz