Wpis z mikrobloga

Czy możecie mi powiedzieć, dlaczego ludzie na Allegro są tacy dziwni?

Sprzedaję Spider-Mana na Steam. Typ dostał produkt. Po sześciu godzinach pisze do mnie coś takiego, jak widzicie na screenie.

Nie wiem, #!$%@?, może niech lepiej przemyślą zakupy? Kupił Spider-Mana i mu się nie chce grać. XD A dodam, że sprzedałem go 50% taniej niż na Eneba czy gdziekolwiek indziej, więc naprawdę tanio.

A teraz ten typ chce zwrotu połowy ceny, bo mu się nie chce grać w Spider-Mana. Nie ogarniam ludzi. XD Mam wiele takich akcji, i klienci na Allegro są naprawdę trudni.

Miałem też raz sytuację, że typ przypadkowo kupił mój klucz, myślał, że to na konsolę. W opisie nie było nic o tym, że to klucz na konsolę, ale okej. Chciałem mu zwrócić pieniądze. Od samego początku wymyślił, że jestem oszustem. Dziwny typ. Prawie nic ze mną nie pisał, nie chciał nawet podać danych do przelewu, więc zwrot to był dramat. Ale zwróciłem, korzystając z danych z zamówienia.

Typ dostał zwrot. Nagle zaczyna dyskusję przy zakupie bez powodu. Pisze do Allegro, że nie dostał zwrotu, wymyśla, że jestem nielegalnym oszustem. I przez kilka godzin kłócił się bez powodu, że niby zgłasza to na policję. No dramat. Mówię, no to idź na policję, mam dowody, że dostałeś zwrot. :) Popisał jeszcze jakieś bzdury i przestał odpisywać. XD

dramat na tym allegro #allegrolokalnie #allegro #sprzedawanie #gry #steam
Pietuszon - Czy możecie mi powiedzieć, dlaczego ludzie na Allegro są tacy dziwni?

Sp...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pietuszon: nie nasz fizycznej wysyłki, wtedy byś zobaczył. Ludzie kupują 2 produkty, jeden za 40, drugi za 10. Darmowa wysyłka, za 3 dni zwrot droższego produktu, kupił, żeby mieć darmową dostawę. Gośc ma pretensje, że InPost nie dostarczył o czasie, a na allegro było, że dotrze we wtorek. Wysłane w poniedziałek, ale gość się pluje. W końcu nawet konsultant z allegro mu odpisał, żeby się odwalił
Kupujący, że paczka nie
  • Odpowiedz
  • 0
@Rasteris jak ja miałem ta dyskusje na allegro, to wróciłem żeby mieć spokój. Nie musiałem bo to nie moja winą tylko jego. Też nie musiałem wracać ale chciałem mieć spokój
  • Odpowiedz