Wpis z mikrobloga

  • 0
@Huck9 ja właśnie rozważam czy iść na stację b. Nie znam zespołu, słyszałem tylko jedną piosenkę i brzmiała jak punk. Wolę jednak metal ale takie pull the wire mi się podoba
  • Odpowiedz
@elena-mary: ktoś tutaj pisał że Ich Troje to g&#$% więc to trochę prześmiewczo piszę. Oczywiście że się wybieram na koncert i spodziewam się samych dobrych wrażeń. Niby zespół nie jest top ale jednak kawałek historii po sobie zostawili szczególnie Michael Cherry którego chyba prawie każdy zna
  • Odpowiedz
@barto142: Kawał historii i każdy będzie się świetnie bawił, a osoby które piszą, że są na "Nie" w przypadku Ich Troje pierwsze będą skakać pod sceną ( ͡ ͜ʖ ͡). Szkoda, że nie będzie mi dane być na tym wydarzeniu, jak i na COMIE. Coś pięknego. Odtworzę sobie później relację z Kręcioła.TV (świetną robotę robią z tymi wrzutami koncertów z dawnych festiwali).
  • Odpowiedz
@ZajawkowiczeQ: no to chyba będziesz musiał sobie jakoś to nagrać bo szybko te live znikają. Sam chciałbym jakoś dorwać live z Lady Pank. ¯\(ツ)/¯ no chyba, że wrzutki jakieś się trafią.
Jak dla mnie te nagrywki to rewelacja, uwielbiam wracać do tych momentów. Tylko Epica coś dziwnie brzmiała na tych nagraniach kręcioły. Ktoś tam dźwięk skaszanił
  • Odpowiedz
@barto142 byłem jakies 5 lat temu na i3. Byli na juwenaliach. Kurde najlepszy koncert tamtego wydarzenia:D naprawdę i3 zajebiście kręciło imprezę i w ogóle nie rozumiem hejtu na nich że są tam gdzie są.
  • Odpowiedz
@barto142: Lao Che (Wojenka), Tabu- koncert z 2014 , Happysad, Strachy na Lachy, COMA (2006)- do tych transmisji zawsze lubię wracać. Fajnie przypominać sobie stary klimat festiwalu, kiedy ten odbywał się jeszcze w Kostrzynie/n.O.
Fajnie, że teraz ich Troje się pojawi.Powrót do beztroskiej przeszłości. Jakoś lubię ten cały klimat 2006-2014, może dlatego, że wtedy było jakoś "inaczej" na świecie. Osobiście trzymam kciuki, żeby Coma i Ich Troje dobrze wypadli na
  • Odpowiedz