Wpis z mikrobloga

Kurła #gry

Nie mam ni #!$%@? w co grać. Więc stwierdziłem, że wreszcie to zrobię. Zainstaluję i zagram w #skyrim (bo po coś go jednak kupiłem na jakiejś promce raz). Widzę, że ludzie ze skyrim mają podobnie jak ja z wiedzminem 3 czyli (wish I forget it to play it again). No to odpalam.

Tu #!$%@? coś się buguje w intro, tu nie mogę w kreatorze postaci nic zrobić, tu rozdzielczosc cos sie rozjezdza.

ehhh xD klątwa starszych gier na nowym sprzęcie. Nosz #!$%@?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mtsen: instalując te 200 modów może i stracisz 2 godziny, ale za to gra się nie odpali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mój ulubiony user experience z grami Bethesdy to ten moment, kiedy wszystko się zainstaluje, pogram kilkanaście godzin bez większych problemów, po czym nagle gra wywala po wczytaniu save i w sumie nie wiadomo dlaczego XD
  • Odpowiedz
200 modów może i stracisz 2 godziny

gra wywala po wczytaniu save i w sumie nie wiadomo dlaczego


@jandiabeldrugi: Ważne jest czytanie opisów i zgłaszanych bugów, na końcu warto przelecieć listę lootem. Sam kiedyś nie czytałem i kończyłem grać jak gra ciągle odtwarzała dźwięk chodzenia po wodzie.

  • Odpowiedz
@Viscop: akurat pisałem o przypadku jaki miałem w Oblivionie, gdzie większość modów już dawno została porzucona przez twórców. Coś tam oczywiście czytałem w komentarzach na nexusie, próbowałem wyłączać je po kolei i sprawdzać czy to coś da, ale ostatecznie poinstalowałem wszystko jeszcze raz i zacząłem nową grę.

Być może jest w tym trochę mojej winy, bo zainstalowałem mody na polską wersję gry, chociaż wszyscy twierdzili, że się nie da. Z
  • Odpowiedz
Oblivionie


@jandiabeldrugi: Ze starszymi grami jest ciężej, bo masz mod np. z 2008 i z 2024. Próbowałem kiedyś modować NV i bugów trochę było np. rozjeżdżając się model broni czy złe oteksturowanie. IMO najłatwiej moduje się F4, mój rekord to 487 modów(380gb), gra wywala raz na 10-20h, czyli standard w przypadku gier od Bethesdy.
  • Odpowiedz