Wpis z mikrobloga

Co parę dni jeżdżę 3 pasmową ekspresówką i za każdym razem mijam kilkanaście aut jadących środkowym pasem (nie wyprzedzają, nie ma zjazdu niedaleko)

Jak mijam takiego prawym pasem to nawet mu się w głowie lampka nie zaświeci "hmm chyba coś jest nie tak"

Dla nich panuje jakaś niepisana zasada typu "prawy pas to lawa"?

#motoryzacja #drogi #prawojazdy
ultraknur3001 - Co parę dni jeżdżę 3 pasmową ekspresówką i za każdym razem mijam kilk...

źródło: obraz

Pobierz
  • 254
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@harrame:

To są własnie ci ludzie którzy piszą posty "jechałem zgodnie z przepisami i caly czas ktoś mi podjezdzał pod dupe i zabłyskał długimi chlip chlip w polsce to zero kultury jazdy jest"


Nie, to zupełnie inny przypadek.
  • Odpowiedz
@Kamael: Super ze twoje neurony jedyne co potrafia to wspomnieć o majtczaku, szkoda ze nie potrafisz przeczytac ze w moim komentarzu napisałem jasno o autostradzie, nie przypominam sobie zeby w polsce na autostradzie była maksymalna predkosc 100. A poza tym

a co jest złego w jechaniu z maksymalną prędkością na środkowym? Bo nie rozumiem.


A co jest złego w (tutaj wstaw łamanie przepisu)? Bo nie rozumiem.
  • Odpowiedz
@janekplaskacz: bo tez jezdze regularnie Lublin Warszawa i widze wzorzec zachowań. Poza tym nawet jeśli jechałby prawym ale z maksymalną dozwoloną prędkościa i ktoś by go wyprzedzał, to znaczy że jechał z większą prędkością niż dozwolona. Wiec makao po makale. A tak serio, to jezdze regularnie i widze tch co jada srodkowym i tych co #!$%@?, i postawiłbym duze pudelko paczkow ze to koles z grupy zapierrdalajacej 200+
  • Odpowiedz
@ultraknur3001: beton intelektualny, trzeba pozwolic im zginąc śmiercią tragiczną bo do betonu nie dojdziesz. Oni mają ogromny problem z czytaniem ze zrozumieiem. Taki poprostu odpat naturalny. Zyje bo utrzymano debila przy zyciu i teraz blokuje wszystkim normalnym ludziom zycie.
  • Odpowiedz
@ultraknur3001 zjeżdżasz na prawy pas to musisz mieć oczy dookoła głowy i tańczyć na hamulcach bo zaraz jakiś dziad ślepy i głuchy będzie się włączać do ruchu na autostradzie jadąc 50kmh albo tir który jedzie 70,80,90 i losowo zmienia prędkość co minutę
  • Odpowiedz
@harrame: Z ta autostrada i 100 posypuje glowe popiolem. Faktycznie nie doczytalem. Odnioslem sie tylko do pierwszej czesci wypowiedzi i automatycznym porownaniu tych osob.
  • Odpowiedz
uwielbiam jak dzieci zgaduja:D


@Kamael: On nie zgaduje tylko stwierdza fakty xD

Matczaków to jest garstka na polskich drogach, a większosć ludzi jadących szybko jedzie max 180km/h. Jak nie umiesz jeździć to won na rower xD
  • Odpowiedz
lepiej jeździć srodkowym jak jest maly ruch bo inne auta moga sie latwiej wlaczac do ruchu


@pal95: Na autostradzie albo ekspresówce gdzie zjazdy są co jakieś 15 km? Naprawdę nie można zjechać na środkowy pas kilometr 600 metrów przed samym zjazdem? Prawo jasno mówi, że powinno się poruszać jak najbliżej prawej krawędzi jezdni. Jak jest mały ruch to równie dobrze można po prostu kogoś wpuścić zjeżdżając na środkowy pas kiedy
  • Odpowiedz
A tak serio, to jezdze regularnie i widze tch co jada srodkowym i tych co #!$%@?, i postawiłbym duze pudelko paczkow ze to koles z grupy zapierrdalajacej 200+


@Kamael: Buaqhaha ty przecież nie potrafisz oszacować prędkości drugiego auta, bo taka miernota drogowa to nawet nie wie jaki jest dystans zatrzymania za 100km/h xD

Zdaj sobie sprawe przegrywie, że są kierowcy lepsi od ciebie, którzy jadą szybciej i nie zapieprzają ponad
  • Odpowiedz
@cwlmod: fakty sa jedne i zapewniam cie ziom, ze to nie jest fakt. Zresszta, po co ja wchodze w dyskusje z dziecmi(,). Podalem wam powod takiego zachowania bo widze wzorce na drodze. Ten pas jest po prostu najbezpieczniejszy. Do tego dochodzi czestotliwosc dojazdow, tiry na prawym jadece maks 90 i wygoda tempomatu.
  • Odpowiedz
@ultraknur3001: Klasyka. W środę jechałem do Krakowa i na na tej ich południowej obwodnicy: środkowy pas zawalony tymi bojącymi się "lawy", lewy pas zawalony wyprzedzaczami a ja sobie spokojnie jadę i wyprzedzam ich wszystkich na prawym, mając TIRa za dobre kilkaset metrów... ()
  • Odpowiedz