Wpis z mikrobloga

Co parę dni jeżdżę 3 pasmową ekspresówką i za każdym razem mijam kilkanaście aut jadących środkowym pasem (nie wyprzedzają, nie ma zjazdu niedaleko)

Jak mijam takiego prawym pasem to nawet mu się w głowie lampka nie zaświeci "hmm chyba coś jest nie tak"

Dla nich panuje jakaś niepisana zasada typu "prawy pas to lawa"?

#motoryzacja #drogi #prawojazdy
ultraknur3001 - Co parę dni jeżdżę 3 pasmową ekspresówką i za każdym razem mijam kilk...

źródło: obraz

Pobierz
  • 196
  • Odpowiedz
@cwlmod: dokładnie to robisz dzbanie, nie rozpoznał byś argumentu gdyby ci taki spadł prosto na łeb.
To, że sobie jakieś wymyślone z dupska dane traktujesz jako argumenty, dokładnie pokazuje, że mam rację.
Żałosne zaś jest, że łazisz i wyzywasz ludzi od głupków, od miernot, a potem idziesz się wypłakać moderatorowi że ktoś obraża ciebie - miernoto.

Przykład twojego zakłamania, losowy cytat z twojej żałosnej twórczości skierowanej do jakiegoś wykopka:
"faktem to to że jesteś miernotą drogową, która
  • Odpowiedz
  • 0
@ultraknur3001 ja coś jeszcze zaobserwowałem. Jak ktoś wyprzedza tego TIRa np tak 120/h. Wyprzedzi, zjeżdża i jak ja go chce wyprzedzić to on wtedy gazu dodaje do 140.
  • Odpowiedz
@jakucam: Nie pisz do mnie, bo nie zamierzam rozmawiać z kimś wywodzącym się z najgorszych patologicznych nizin społecznych xD

Doprawdy zabawne jest jak bardzo próbujesz zrobisz projekcję swojej głupoty. Przypominam, że na moje argumenty ty odpisałeć że nie mam racji o sobie ciągnę xD

No wiec zostałeś zezłomowany i zamilcz zanim jeszcze bardziej się ośmieszysz. Zawsze znajdują sie tacy jak ty, którzy udowadniają, że można przebić rekord głupoty ( ͡
  • Odpowiedz
Prawy pas jest często rozjechany przez tiry, po co ma mnie rzucać na koleinach? Zresztą co za różnica którym pasem się jedzie na pustej drodze jak na tej ze zdjęcia?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Pietter: @ultraknur3001 Ludzie cisną środkowym pasem bo jadąc samochodem w nieznanym miejscu nigdy nie wiadomo czy skończy się nagle pas prawy czy lewy. Mała jest szansa, że wszystkie trzy będą dalej leciały. Prawy pas zwykle jest zawalony ludźmi jadącymi super wolno, jakieś tiry, czasem ktoś włącza się do ruchu i trzeba non stop ich wyprzedzać. Sam tak robię, chyba że jest pusta droga to wtedy nie ma po co.
  • Odpowiedz
  • 0
Środkowym pasem to wiadomo, że #!$%@? jedzie, najgorszy rak to jak wave-ingiem można wyprzedzać całe kolumny przyspawane do lewego w dodatku nie zajeżdżając nikomu drogi. xD
  • Odpowiedz
  • 0
Nie obchodzi mnie zatłoczona 5 pasmowa autostrada xD


Przyjmij do wiadomości jak jeździć i przestań pyskować


@cwlmod: pyskować to możesz do swojej mamusi, a nie do mnie patusie.
  • Odpowiedz
  • 0
@cwlmod: wiesz kto prócz ciebie atakuje inne osoby, a gdy sam zostanie zaatakowany to płacze, że im się krzywda dzieje? Ruskie - sami atakują szpital i są z tego dumni, jak im spłonie rafineria to płaczą, że ludobójstwo. Dokładnie te same wartości ty sobą "reprezentujesz". NA każdym kroku.
Btw, wiesz czemu w roku 1945, we wsi twojej rodziny wszyscy zgubili krowy, a tylko u was się "ostały"? No właśnie, teraz
  • Odpowiedz
  • 0
Jakbys #!$%@? w ciezarowke na prawym pasie to bys dopiero zrobil trik.

Masz 3 pasy mozesz wziasc go lewym co Ci przeszkadza ze gosc srodkiem sie toczy? Pewnie za chwile po prawej tir bedzie
  • Odpowiedz