Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej, miałem konto na wykopie, teraz już nie mam (od dawna), dlatego w ten sposób proponuję wszystkim chętnym chuopom spotkanie w piątek (26.07) na Poniatówce. Jakieś niewielkie ognicho, grill, co tam kto lubi, browar czy tam zielona herbata i po prostu spotkanie na luzie w normalnej, nietoksycznej chuopskiej atmosferze. Bez oskarków, pozerów itp. Wiem, że szansa, że ktokolwiek przyjdzie jest minimalna, ale mimo wszystko próbuję i zapraszam. Ja ogarniam podstawowe ognisko, więc nie musicie martwić się o logistykę :)
Do zobaczenia, Marek

#wykopiwowarszawa #wykoppiwo #wykoppiwowarszawa #wykopiwo #warszawa #przegryw #mgtow #logikaniebieskichpaskow #niebieskipasek #niebieskiepaski #blackpill #niewiemjaktootagowac



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: ja raczej rip, ale jak to nie bait to jednak radziłbym założyć konto, bo może być trudno się znaleźć bez. Piątek, wakacje, spoko pogoda, no i generalnie nie każdy chuop z wykopu jest, a podchodzenie do randomowych ludzi i pytanie czy są z wykopu to taki średni experience, zwłaszcza jak odpowiadają, że nie
  • Odpowiedz
Poniatówce


@mirko_anonim: człowieku, dajesz ogłoszenie na 1 dzień przed, brak zgłoszeń, więc kto miał przyjść, tutaj nie zawsze na twojego posta odpowiedzą, a ty coś organizujesz anonimowo, bo sam czujesz jakąś potrzebę, ale nawet nie wiadomo czego, przecież to raczej kategoria depresja, idź lepiej na basen, albo na drążki.
  • Odpowiedz