Wpis z mikrobloga

Pytanie do znawców #csgo #cs2 czy są jakieś serwery dla nobow? Tak, żeby wejść, postrzelać się i pośmiać na luzie? Gdzie nie ma żadnych cziterow? od starszy Pan chce pograć sobie dla zabawy, a na tych oficjalnych mnie besztaja ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LestekLestek raczej zależy jak trafisz ;) serwery społeczności, to nie rzadko wyższy poziom jak na oficjalnych niestety, bo valve leje na graczy, a społeczności nie raz już udowodniły, że robia lepszą robotę jak dev.
  • Odpowiedz
@LestekLestek niestety ze względu na to, że cs to stara gra, to ciężko o bambików :) sam sporo spadłem z rangi, bo nie chce mi się użerać z dzieciakami co graja już 10 mecz spoceni, ale w sumie smerfy sa w kazdej randze. Na dobrą mete to czasem mecze sa łatwiejsze na premierze na 15k rangi niz około 10 :). Od przejścia na cs2 nie ma nawet trybów gry jak retake,
  • Odpowiedz
@LestekLestek a to jakbyś nie grał to zawsze możesz usłyszeć parę słów o swojej matce, albo posłuchać języka rosyjskiego ( ͡~ ͜ʖ ͡°). Też mam takie podejście do tej gry. Wejde i sobie postrzelam, ale bez emocji. Chyba sie starzeje heh
  • Odpowiedz
@omezrP: przecież przez tego tickreita i dropy pakietów, a pewnie jeszcze ubytki w mapach, na normalnych serwerach nie da się grać.
Strzelam w gościa, mam celownik na nim, leci krew, ale co? 0 dmg. Albo jakieś hity po 12 dmg a w drugą stronę to ginę na max 3 niezależnie od broni. Ta gra to żart, człowiek chce się wyluzować a się tylko #!$%@?. Jeszcze ten plebs ruski.
  • Odpowiedz