Wpis z mikrobloga

#ukraina #polska #migracja #korupcja

Para z Ukrainy chwali się w internecie że przenieśli się z biznesem do Polski i świetnie im idzie. Tyle ze chłopak pewnie dał łapówkę na granicy żeby uniknąć walki za ojczyznę. A tu z niego robi sie gwiazdę zamiast wysłać go tam gdzie jego miejsce
Hra tfuu na łapówkarzy którzy dla paru złotych pozwalają takim i innym wjechac do Polski mimo że nie powinni.
pomozwsprawie - #ukraina #polska #migracja #korupcja

Para z Ukrainy chwali się w int...

źródło: Screenshot_20240725-163357_Chrome

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WrzeCiOna: dzieci nie mają, nie są niepełnosprawni. Jakie to jeszcze wyjatki przewidują? Rulon dolarów w kieszeni? ( ͡º ͜ʖ͡º)

@krytyk1205 @konradpra @WrzeCiOna hejtuje łapówkarzy a wy ich popieracie, tych co dają i co biora... jesli jest tolerancja z waszej strony na takie zachowanie to nic dziwnego ze wszedzie korupcja i nepotyzm
  • Odpowiedz
Tyle ze chłopak pewnie dał łapówkę na granicy żeby uniknąć walki za ojczyznę.


@pomozwsprawie: masa Ukraińców znalazła się na terenach okupowanych, następnie dookoła przez rosję ciągnęli do Estonii lub Finlandii. Nie musieli dawać żadnych łapówek, chyba że ruskim.
  • Odpowiedz
@pomozwsprawie:
Naród parszywy, ale jednostki trzeba oceniać po zachowaniu i działaniach.

Łapówkarstwo by ucieć przed poborem i
kalectwem / śmiercią jest dla mnie w pełni akceptowalne.
Sam bym uciekł na jego miejscu, zapłacił by uciec, czy wyrwać kogoś
  • Odpowiedz
@pomozwsprawie: nie wypowiadam się na temat sprawy o ktorej nie mam podstawowych informacji.
Nie wiesz czy maja rodzinę ktorej pomagaja, i co robia konkretnie, bez chwalenia sie w socjalach. To sa ich decyzje.

Widziałam ludzi ktorzy od tej wojny uciekali w pierwszych dniach, i nie dziwie sie i nie oceniam, takie ocenianie, i frustracja prowadzą do malo ciekawych zachowan. Obecna wojna ma wiele analogii do zachowan ludzi,po zakonczeniu II wojny
  • Odpowiedz