Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czytam na glownej o tym niewidomym typie i zaciskaja mi sie piesci. Ile mozna znosic takich upokorzen? Ile mozna znosic niesprawiedliwosci? Ja tak nienawidze ludzi, do szpiku kosci. Zycze najgorzej kazdemu napotkanemu czlowiekowi. Ludzie sa gorsi od zwierzat, sa zerami. Chce anarachii i niech zaplonie swiat. Jak wy sobie radzicie na co dzien z takimi sytuacjami? Ja dostalem takiej znieczulicy, ze jak mnie ktos prosi o pomoc to nawet nie odpowiadam i ide. Szczegolnie przestalem pomagac kobietom i starszym osobom. Ludzie ze mnie uczynili takie gowno, ze sam sie soba brzydze. Jak to odwrocic? Jak sobie radzic w tym swiecie? Predzej skopie menela niz mu kupie posilek. A jak by laska wolala o pomoc bo by ja napadli, to bym sie nawet nie odwrocil. I zle mi z tym ale tak trzeba zyc teraz.
#patologiazmiasta #zalesie #gorzkiezale #patologia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czytam na glownej o tym niewidomym typie i za...

źródło: 64dfd6c5e457a2f78c8811c2fd7e6dd3ecf7d80cc687d734b12ad36d7de7c0ec

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): No brawo, do was dopiero dociera że jesteście cuckoldami jak takie akcje się dzieją a i tak pewnie nic z tym nie zrobicie xD śmieszna ta męska solidarność i walka o swoje, bo non stop dajecie się dymać


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował:
  • Odpowiedz
Ja tak nienawidze ludzi, do szpiku kosci. Zycze najgorzej kazdemu napotkanemu czlowiekowi. Ludzie sa gorsi od zwierzat, sa zerami. Chce anarachii i niech zaplonie swiat.


@mirko_anonim: a ja cie lubię, anonku. I lepiej dla ciebie, żeby świat nie spłonął, bo wtedy nie będziesz mógł pierdzieć na wszystkich z anonima. Miłego dnia.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Gówno mnie ta sprawa obchodzi, ale widziałem już gdzieś na mirko info, że to "dotknięcie" to trwało 8 minut.
Więc może być tak, że facetce #!$%@?ło. A może być tak, że typo wpadł po zmacaniu policjantki, bo zwykła julka by nawet nie próbowała tego zgłaszać. Także poczekałbym z wyrokowaniem obu stron ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz