Wpis z mikrobloga

Musiałem całkiem odstawić kawę, bo po kofeinie leki mi przestają działać. A zajebiście lubię kawę.
Ma ktoś sprawdzoną kawę bezkofeinową, która smakuje jak normalna, żebym se mógł m,leć do kawiarki jak Kimbo? Bo na próbę wziąłem bezkofeinową w maku i była obrzydliwa i trochę się cykam zamawiać w ciemno z neta, a mieszkam w lesie i tu nie ma nic w sklepie. Nie ma nawet sklepu.
#kawa #adhd
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Polecam kawę w maku bez kofeiny :)


@kole70:

Bo na próbę wziąłem bezkofeinową w maku i była obrzydliwa

mieszkam w lesie i tu nie ma nic w sklepie. Nie ma
  • Odpowiedz
  • 0
@andrzej9000: ale kurde 200zł za kg? Kimbo kosztuje 5 dych za kilo i jest sztos. Sprawdzałem z 10 kaw różnych palarni Koczkodan i z każdą coś było nie tak - ale nigdy w życiu aż tyle nie płaciłem ;d
  • Odpowiedz
Ma ktoś sprawdzoną kawę bezkofeinową, która smakuje jak normalna


@daunowix: nie ma takiej, każda będzie smakować inaczej (w sensie gorzej), pytanie tylko czy jak kompletne g---o czy akceptowanie gorzej
aha - i tak, będzie sporo droższa niż zwykła, bo po pierwsze usuwanie kofeiny kosztuje, po drugie musisz kupić lepszą żeby zniwelować ubytek jakości
ta jest OK: https://sklep.eurocafe.com.pl/produkt/bezkofeinowa-colombia-hulcafe-decaf/
  • Odpowiedz
@daunowix: próbowałem z etno bezkofeinową i umiem ją zaparzyć tylko w areopresie ale i tak jest bez rewelacji.
Teoria jest taka że te kawy wietrzeją dużo szybciej więc kupujesz świeżo paloną i mrozisz. W praktyce max co osiągnąłem to przeciętna kawa
  • Odpowiedz