Wpis z mikrobloga

Konsolowcy często mówią o tym jak to PC jest takie drogie itp., no więc proszę bardzo.
Sprzęt o wartości 2k pozwala pograć na spokojnie w stłych 60 fps na rozdzielczości 2K (2560 x 1440).
Na Full HD (1920 x 1080) było by to pewnie spokojnie koło 80.

Podzespoły to RX 590 (7 letnie GPU) za ok 400zł, procek to Ryzen 5600 za 550zł (już z zapasem bo na screenie widać, że wykorzystanie to tylko 58% CPU).

#pcmasterrace #komputery #informatyka #xbox #playstation
KonwersatorZabytkow - Konsolowcy często mówią o tym jak to PC jest takie drogie itp.,...

źródło: image

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@KonwersatorZabytkow: Sporo gier teraz na PS5 ma tryby performance i quality. Sporo gierek ogarnia 60 fpsów teraz na konsoli. To że PC ma możliwość wymiany podzespołów to spory plus dla którego sam posiadam taki sprzęt, ale prawda jest taka że 3/4 ludzi ma w dupie takie rzeczy. Obecnie PS4 dalej dostaje gierki, co prawda coraz mniej, ale jak ktoś kupił ps4 na premiere i mu działa to ma sprzęt na
  • Odpowiedz
@KonwersatorZabytkow od lat nie pierd ole się w półśrodki, komp kosztuje minimum 10k jakbym miał w tej chwili składać: buda za 1k, chłodzenie cpu 800, proc z płytą 3k, RAM 1,2k, dysk 1k, zasilała 1,5k i grafika minimum 4K, więc jak widzisz komp 12k trzeba dać, żeby się nie denerwować na jakieś lagi i itp.
  • Odpowiedz
@KonwersatorZabytkow nie wiem ile kosztuje ps5 ale xboxa series x ze sklepu oficjalnego kupiłem za 1500zł

Do tego ma już w sobie pada (wiec dochodzi koszt myszki/klawiatury) i nie trzeba wszystkiego skręcać i konfigurować co też wymaga czasu i wiedzy.

Po za tym wogóle sie nie odnosisz do argumentów tylko zbywasz co ci wygodne. Temat był o tym, że niby za tyle samo co konsola złożysz pc.
  • Odpowiedz
  • 0
Jakby tam był 3060ti to może jeszcze ta historia byłaby w miarę wiarygodna. Tak to bicie piany i trolling.

Co do generatora klatek 30-40->60 FPS ma straszny input lag według mnie.
  • Odpowiedz