Wpis z mikrobloga

Zauważyliście w ostatnim czasie jaki hejt się wylewa na matki i rodziny?A to wyrzucanie, że jakaś w pracy ma dziecko, a to pisanie o kaszojadach, a to wysrywy, że dzieci to strata życia i najlepiej ich nie mieć. Jeszcze jak pies dziecko zagryzie, to też nie jest wina psa, bo został.sprowokowany xD

Jest mocno pompowany przekaz, który ma na celu obrzydzić ludziom wszystkie te wartości zgodnie z którymi wychowali ich rodzice. Rodzina nie, dzieci nie. Jakieś wartości i zasady nie, bo to przecież ogranicza i w ogóle zabobony. Oczywiście własność prywatna #nieruchomosci też nie, bo dziś "opłaca sie" wynajmować. Samochody też nie, bo klimat xD

Hodowanie nowoczesnych niewolników systemu. Nie będziesz miał nic. Ani materialnie, ani uczuciowo. Nie będziesz w nic wierzyć. Masz słuchać, konsumować i podporządkować się nowym zasadom i trendom.

A sprobuj tylko zdobyc się na jakieś refleksje, to nazwiemy cię szurem od "wyłącz tv, wlacz myslenie" I filmów z żółtymi napisami. Bo Ty nie masz prawa mieć własnego zdania XD

#bekazpodludzi #orwell #rodzina #pieniadze #niebieskiepaski niebieskiepaski #rozowepaski #takaprawda #zycie #zycieismierc #gownowpis #przemyslenia
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eeehhh: o to to ! 😂 Zaczęło się jak Bidena do władzy dali i covidu. Taki mają plan globaliści “Wielkiego Resetu”, rządu światowego elit. Totalitaryzm w czystej formie że każda jednostka będzie kompletnie poddana, inwigilowana i wszystko będzie wynajmowane. Sprobujesz skrytykować ich za coś to Cię zcanceluja jak np Daukszewicza w TVN.
  • Odpowiedz
@Kopyto96 to przygotowanie na przyszłość w której ludzi niewolników będzie się hodować. Państwo ich wychowa odpowiednio, będą mieszkać w klatkach i pracować na rasę panów.
Wolnych ludzi w tym systemie nie potrzeba.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Ja stoję za tym żebyśmy byli niepodległym, suwerennym Państwem. Państwo powinno działać na korzyść obywateli i zgodnie z tradycjami jakie w nim panują. Ponadto my formalnie nie jesteśmy w trakcie wojny z Rosją. Nie zerwaliśmy z Rosją kontaktów dyplomatycznych. Według mnie Polska powinna mieć rząd który dba o obywateli. Wiele osób nie kupuje tych nowości które przyjmowane są na zachodzie. Książkę Dugina uważam że warto przeczytać. Możesz potem przeczytać
  • Odpowiedz
Hodowanie nowoczesnych niewolników systemu. Nie będziesz miał nic. Ani materialnie, ani uczuciowo. Nie będziesz w nic wierzyć. Masz słuchać, konsumować i podporządkować się nowym zasadom i trendom.


@Kopyto96: no tak, a plot twist jest taki że nie istnieje żadna grupa która tym steruje - ludzie sami tego chcą a te "grupy" posiadające kapitał tylko się do tego dostosowują, oni nie kreują tych trendów one się na nich bogacą
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Tak, trzeba mieć klapki na oczach albo być upośledzonym, żeby tego nie widzieć.
Ale nie wiem czy jest sens na tym portalu się produkować jak tutaj większość uważa, że nie ma żadnej ideologii i agendy homoseksualnej....
  • Odpowiedz
Dzieci można zastąpić imigrantami, których łatwiej przekupić przed wyborami -


@smk666: No szczególnie, że ci imigranci spoza Europy z budżetu biorą więcej niż do niego dokładają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kopyto96: dlatego jestem zdania, że każdy zdroworozsądkowo myślący człowiek sam będzie podejmował decyzje na temat kierunku prowadzenia swojego życia. Ja mam dzieci, ale jeśli ktoś ich mieć nie chce bo "tu podaj powód" to jest jego własna decyzja, którą podjął z racjonalnych, bądź też nie, pobudek. Jego sprawa.

Inną kwestią jest spadająca dzietność i ujemny przyrost naturalny. Ale no tutaj to już czynników jest więcej, niż tylko "narracja w internetach"
  • Odpowiedz
@Kondtrad: agenda gender to krok od transhumanizmu. Będziesz mógł stwierdzić że nie jesteś człowiekiem a robotem. Dążenia tych ludzi sprowadzają się do filozofii nominalizmu. Czyli każdy jest indywiduum i nie ma zbiorowej wartości. Dlatego tak walczą z kościołem, rodzina itd.. Finalny cel tych działań to ograniczenie przyrostu naturalnego na świecie. Część pracy przejmą roboty, sztuczna inteligencja że nie będzie potrzeby na tylu niewolników. Globalne elity dadzą sobie radę z mniejszą
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Mówię również o polityce zagranicznej w ramach UE, czyli w większości państw rozwiniętych borykających się z opisanym wyżej problemem.

Prawda, ale to obecny rząd zapamiętają jako ten, który ich wpuścił i ugościł.


@smk666: A co to ma do rzeczy? Z problemem migrantów będą się borykać również kolejne rządy, niezależnie od partii. I to rosnącym, co łatwo przewidzieć biorąc pod uwagę zmiany klimatyczne i pogarszające się warunki do życia
  • Odpowiedz