Wpis z mikrobloga

Witam
Dzięki wszystkim za udział w ankiecie.
Zagłosowało, prawie 90 osób.
Najbardziej dla mnie korzystny wynik był wczoraj zaraz po rozpoczęciu, czyli w godzinach 8-9.
Wtedy było ponad 50% ze przeżyje i będę tu za rok. Później głosy bardziej się rozłożyły.
Druga w kolejności była opcja, że mam skręconą głowę.
Opcje, że zostanę zamdowany zdobyły trochę głosów wczorajszego wieczora i przez noc. Część wskazała na policje, która ubije mnie przy zatrzymaniu, druga opcja była, że moi prześladowcy wbiją mi się na chatę.
Ostatecznie większość osób uważa, że przeżyje i będę tu za rok - optymiści, niepoprawni i niereformowalni.
Ale cieszę się, że tak myślą - ewentualnie się zdziwią, jak zaraz wyparuje, zarówno ja, jak i moje konto na wykopie. Zostaną inne, na innych serwisach.

LINK do mojego ostatniego "schizo" wpisu. Wklejam bo niewiele się zmieniło od tamtej pory. Atmosfera wydaje się zagęszczać, tym bardziej, że ktoś staną sobie pod moją chatą na takim przypale, a potem ktoś zaje
ał mi czymś w okno, nie wiem, czym dlatego nie pisałem, myślałem, że rzucił kamieniem, ale to nie to, bo niema odprysku. Nie pisałem o tym bo nie wiem czym, więc nie chciałem zgadywać i wyjść na wariata, ale huk był spory, a niema odprysków.
Wiem, że na mnie polują. Miałem podejrzenia, że wiem kim są ludzie, którzy podjechali pogapić się na moje okna, a potem w nie czymś walnęli, ale chyba się myliłem. Mogło się coś pozmieniać, jak zwykle.
Będę na bieżąco relacjonował rozwój sytuacji.

wyniki #ankieta nie #heheszki nie #beka
#narkotykizawszespoko #narkotyki #przegryw #patologiazewsi #pytanie #przesladowania #stream #patostreamy #zdrowie #beka #lgbt #policja #teczowepaski #bloglajfstajlowywiesniaka #homoseksualizm #depresja #psychologia #psychiatria #neet
Wołam bo boję się szadoła.
@3cytryny @Mr_3nKi_ @StanMarsh93 @ProstyHuop @drobne_na_taryfe @AspirantAndrzej @mieszankaBiaukowa @sesesesese @ArystokracjaPomarancza @ChrisRedfield @MrCALVIN @farbowanylisek @dongio @Egeszege21 @sensuel @przegro_pisarz @Halineusz @Glikol_Propylenowy @LulxdPL @AkiM1223 @p3k1 @29Promises @power-weak @PepeChad
Zamordowanyprzezpolicjepedau - Witam
Dzięki wszystkim za udział w ankiecie.
Zagłosowa...

źródło: ank final

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zamordowany_przez_policje_pedau Do lekarza psychiatry i to szybko!!! Mowie powaznie, czytam sobie co tam wypisujesz i schizofrenia jak malowana. Mówię Ci serio, spróbuj, co masz do stracenia? I tak juz zyjesz w strachu ze Cię lada moment zabiją, także dla świętego spokoju się przebadaj
  • Odpowiedz