Wpis z mikrobloga

@Skuner: Przynajmniej klimat jest i satysfakcja że się po morzach pływa, ja to mogę się co najwyżej pochwalić że jakieś kable obrabiam żeby ktoś se piwska mógł uważać... Jak mnie ktoś pyta o pracę to się wstydzę odpowiedzieć, ty nie musisz. Jeszcze se szanty puść na słuchawkach i będzie zajebiście ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@sruba_m3:
Nie będę ukrywał, że zarobki są na dobrym poziomie, ale niestety, biorąc pod uwagę, ile czasu straciłem bez dziećmi to żadne pieniądze tego nie wynagrodzą. Jeśli chcesz, możesz spróbować pracy na statku i zobaczyć, jak wygląda życie i praca w takich warunkach.
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@piorun_burzowy_niskonapieciowy Na rurze farba, jeśli pytasz o to wkoło dziury gdzie idzie łańcuch to wytarte + muł z dna
@D00D00 Ty se przynajmniej do żabki pójdziesz po robocie i neta masz cały czas a nie kilka dni w miesiącu ( ͡º ͜ʖ͡º)
@zwykly_szarak Niestety jest załoga z którą jesteś zamknięty na kilkudziesieciu metrach kwadratowych. Może nie trzeba im nic sprzedawać ani się uśmiechać ale
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@D00D00 No to jedną butelkę musisz na 3 miesiące sobie rozłożyć ( ͡º ͜ʖ͡º) czy ile tam zmieścisz w bagażu podręcznym. Picie raczej tylko w szafie po kryjomu jak nur bo nie znam firmy która oficjalnie pozwala spożywać jakiekolwiek ilości.
  • Odpowiedz