Wpis z mikrobloga

Główna to ostatnio republika 3.0, a spróbuj napisać jakiś nieprzychylny konfopisowi komentarz, od kopa masz 30 minusów ( ͡º ͜ʖ͡º) #polityka #botynawykopie

Niedługo będą pisać że Tusk powiedział hmm, jest ładna pogoda w tej Polsce - w Olsztynie padało, czyli Tusk kłamał!

No nic, życzę zwolennikom Konfopisu wygranej w przyszłych wyborach, śmiesznie się będzie patrzyło na te fikołki, o wyprowadzaniu kasy na sztuczne fundację czy o prostych i niskich podatkach. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Szmatecki do dzieła, daj głos piesku. (σ ͜ʖσ)
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BiCiu: A co za różnica między konfą, pisem a po? poza mordami, bo te rzeczywiście są inne.
Wszystko złodzieje, krętacze i kłamcy ;p do "Wysokiej" polityki nie idą uczciwie pracujący ludzie, tylko same ścierwa chcące żerować na innych
Poziom mają totalnie ten sam i różnią się w zaledwie kilku aspektach.

Jaka jest różnica między kredytem kaczki na 2% i kredytem tuskacza an 0%?
no 2%, fakt, 2 i tyle różnicy skutek dla rynku i ludzie tak samo
  • Odpowiedz
@Filipterka25:

Za PiS sprzedano Lotos ruskiej agenturze, za Tuska wreszcie zaczęło spływać KPO.

Buahaha xd
UE wyraziło zgode na sprzedanie lotosu w formie jaką ma i nie miało z tym problemu, bez tego nawet nie moglibyśmy go sprzedać, to transakcja w pełni zaakceptowana przez
  • Odpowiedz
UE wyraziło zgode na sprzedanie lotosu w formie jaką ma i nie miało z tym problemu, bez tego nawet nie moglibyśmy go sprzedać, to transakcja w pełni zaakceptowana przez UE.


@voldi: I co z tego?

Co z tego masz? co ja z tego mam?


@voldi: Głównie refinansowanie gównoprojektów PiS-u robionych pod płaszczykiem PFR-u. Na to idzie większość kasy z KPO, na niewywrócenie się polskiego systemu finansowego.
  • Odpowiedz
@Filipterka25:

I co z tego?

Nic, poza tym, że jeżeli to sprzedanie ruskim, które niby jest takie złe według ciebie itd. to UE się an to zgodziła i nie widziała tam wcale ruskich ani niczego, albo wręcz przeciwnie, widziała i chciała abyśmy się w---------i w kabałę, wybierz dowolne, jedna i druga opcja mnie zadawala.

Głównie refinansowanie gównoprojektów PiS-u robionych pod płaszczykiem PFR-u. Na to idzie większość kasy z KPO, na nie wywrócenie się polskiego
  • Odpowiedz
To sobie poczytaj dziecko, na co idą pieniadze z KPO bo są przydzielone i nic nie trafi na utrzymanie polskiego systemu finansowego


@voldi: Ja p------ę, jakiś k---a marjusz z brighton mnie tu będzie pouczał, kiedy m. in. robiłem przy klasyfikowaniu syfu z PFR.

Dziecko drogie nieoczytane, nie wierz republice i innym gównoprawakom, bo będziesz w zimie boso chodził. Kasa z KPO idzie na refinansowanie tzw. prefinansowania, które było w większości robione przez PFR i po części przez BGK. PiS finansował gównoprojekty emitowaniem z dupnych obligacji PFR i BGK-owskich, teraz ta kasa idzie na refinansowanie, czyli w praktyce obsługę tego
  • Odpowiedz
@Filipterka25: przeciez wezystkie pieniadze z KPO Ida na utrzymanie ukraincow I wache do ich lukausowych samochodow, oraz na pedalow I Ideologie lpg. A reszta na płody dla Sorosa.

A pis to dal na bombelki co najmniej
  • Odpowiedz
@Filipterka25:

Ja p------ę, jakiś k---a marjusz z brighton mnie tu będzie pouczał, kiedy m. in. robiłem przy klasyfikowaniu syfu z PFR.

nie wiem nawet o co ci chodzi, że jesteś na emigracji czy co? zarabianie za granicą to jakaś ujma czy co? znam ludzie, którzy założyli tam niezłe firmy, ale nawet jeśli tak to miało być, to to się kurna mega pomyliłeś, o kilka grup społecznych w ocenie sytuacji, ja za granicę mój drogi pisku partii to jeżdżę aby zobaczyć świecącą plażę na malediwach... poza tym nie polecam, poza świecącym planktonem nie ma tam nic cieawego.

Nie do końca rozumiem, czy w patusiarskich kręgach teraz śmieje się z ludzi pracujących? bo ja wyrosłem od zera do bardzo dobrze radzącego sobie człowieka właśnie pracą i jak widzę, że jakieś g---o stara się zrobić pojazd po innych ciężko pracujących ludziach, którzy są w stadium dorabiania się jak ja np. 8 lat temu to mam chęć wbicia takich zer w glebę, jak można gardzić ludźmi pracującymi, gardzi się ludźmi, którzy po znajomości dostają stanowiska w państwówce a nie ciężko
  • Odpowiedz
Typku, ja nie wierze nikomu, ani republice ani tuskowi ani hołowni ani metzenowi, to wszystko oszuści, którzy dla bycia przy korycie powiedzą wszystko, ja mówię o rzeczywistej sytuacji.


@voldi: xD

Sęk w tym, że nie masz pojęcia co się działo z programami unijnymi w czasie rządów idiotów z PiS-u. Ani co się teraz dzieje z
  • Odpowiedz