Wpis z mikrobloga

Dzis pierwszy raz użyłam proszku do zmywarki zamiast tabletek i powiem Wam, ze jest git. Opłaca się to z dwóch powodow: jest to lepsza opcja dla zmywarki (mozna dozować w zaleznosci od stopnia zabrudzen, zawsze się rozpuści, nie zostają gluty z nierozpuszczonej folii w bebechach). Drugim powodem jest cena, 3kg kosztuje jakies 35zl = 100 prań.
#agd #poradadnia #sprzatanie #oszczedzanie
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gaga-jaga: Tabletki ludwik ekologiczne są genialne. Bez żadnych wynalazków, kolorów, żeli - po prostu sprasowany proszek w delikatnej rozpuszczalnej folijce - zawsze się rozpuszcza. Myją lepiej niż inne których próbowałem.
  • Odpowiedz
  • 0
@azmar wlasnie te folijki są problemem wg serwisantów. Niby się rozpuscily, ale w srodku w wszystko ma z nich nalot (chodzi o wnętrze zmywarki - rurki itp, nie komore z naczyniami)
  • Odpowiedz
@gaga-jaga: Ciekawe, niestety nie mam jak zweryfikować - mógłbym testowo tabletkę rozpuscić w misce z wodą i zobaczyć jak zachowuje się ta folijka. W porównaniu do innych tablet jest naprawdę cienka jak papier ryżowy. U mnie serwisant jedyne na co ostatnio zwrócił uwagę to kamień, który zapchał hydrostat, ale zmywarka też ma kilkanaście lat.

No i wiadomo, że proszek wypada najwydajniej i pozwala dozować, tylko czasem lubi się rozsypać co
  • Odpowiedz